Напередодні нового навчального року батьки традиційно замислюються над тим, як максимально ефективно організувати час своєї дитини. Хочеться, щоб він і в шкільних дисциплінах був профі, і спортом займався, і часу на відпочинок було достатньо.

Ключ до правильної організації часу лежить на поверхні – потрібно максимально ефективно використовувати час на самопідготовку, допомогти дитині максимально легко засвоювати матеріал, що вивчається в школі. Завдяки цьому в режимі дня з’являється час і на інші види активності, у тому числі й на відпочинок.

Не секрет, що нова інформація засвоюється легше, якщо її активно обговорювати. Але хіба у дитини є можливість обговорювати її в школі, де нон-стопом на неї звалюється низка шести-семи різноманітних предметів? У ті короткі паузи,  названі перервами, діти інтуїтивно прагнуть порухатися, поспілкуватися один з одним на абстрактні теми, словом – зняти напругу від інтенсивної мозкової діяльності. Коли ж їм ділитися враженнями від отриманої інформації? Добре, якщо у батьків є час на те, щоб вислухати свою дитину. До того ж дуже важливо спрямувати розмову в таке русло, щоб вона сама виявила інтерес до обговорення того, що було для неї новим.

Але на практиці частіше виходить так, що батьки зайняті роботою. Часу на допомогу дитині в навчанні катастрофічно не вистачає. Врятувати таку ситуацію може репетитор.

Зараз приватні уроки – це не розкіш, а необхідність. На сучасних дітей щодня обвалюється величезний масив інформації. У підсумку, у пам’яті у них залишається тільки те, що найактивніше обговорювалося. Безперечно, в епоху прискореного темпу життя та інформаційної перенасиченості саме репетитор створює умови, при яких запам’ятовування стає легким і ефективним.

Крім того, коли дитина залишається один на один зі своїм домашнім завданням, часто у неї виникають питання, які вимагають пояснення. Залишившись без моментального відповіді, вони перетворюються в «білі плями», які потім ще складніше усувати.

Для того, щоб допомогти сучасним батькам оптимізувати процес навчання дітей, BestRepetitor об’єднав досвідчених фахівців з базових шкільних дисциплін. Тепер можна відразу підшукати своїй дитині кілька приватних викладачів і займатися з ними в зручні години, не витрачаючи часу на дорогу до кожного з них!

У навчальному центрі BestRepetitor Вас чекають:

  • Репетитор математики
  • Репетитор англійської мови
  • Репетитор німецької мови
  • Репетитор української мови

А для максимального скорочення витраченого часу BestRepetitor пропонує послугу уроки по скайпу – ідеальний варіант для тих, хто живе далеко, або бажає зберегти дитині сили, витрачені на дорогу.

Також є можливість замовити приватні заняття, спеціально орієнтовані на успішне проходження зовнішнього незалежного оцінювання з базових шкільних дисциплін (англійська, українська, математика).