Що таке ЄВІ?

ЄВІ розшифровується, як єдиний вступний іспит. Це тестування з іноземної мови (німецька, англійська та інші). Цей тест обов’язково складають усі бакалаври для вступу на магістратуру. За основу іспиту взята програма, затверджена за наказом МОН України.

Яка мета ЄВІ?
Мета ЄВІ полягає в тому, щоб оцінити знання кандидатів з іноземної мови. Кандидат має виконати завдання тесту, за що він отримує від 100 до 200 балів. Тобто тест має відібрати студентів, які дійсно мають необхідні знання, та можуть продовжити навчання на магістратурі.

Чим відрізняється тест ЗНО від тесту ЄВІ?
По складності та побудові завдань ці два іспити дуже схожі. Точніше, тест ЄВІ побудований на основі ЗНО. Відрізняються лише кількість запитань та час складання іспиту. ЗНО складається з чотирьох частин, а учень має виконати за 2 з половиною години 59 завдань. ЄВІ складається лише з двох частин. Усього 42 завдання, які потрібно виконати лише за 1 годину. Таким чином, з точки зору виділеного часу ЄВІ набагато складніший.

    [cf7sr-simple-recaptcha]

    e7d7af54021777b92b20b45da677
    D52DR7
    Хто має складати ЄВІ?

    Хто має складати ЄВІ?
    Тест складають не усі бакалаври, які хочуть піти на магістратуру, а лише студенті, які навчаються на окремі спеціальності. Для складання цього іспиту кандидат має мати вищу освіту та диплом бакалавра за однією із цих спеціальностей:

    • Соціальні та поведінкові науки;
    • Журналістика;
    • Право;
    • Музеєзнавство, пам’яткознавство;
    • Сфера обслуговування;
    • Менеджмент соціокультурної діяльності;
    • Міжнародні відносини;
    • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
    • Гуманітарні науки, окрім філологів;
    • Публічне управління та адміністрування;
    • Інформаційні технології;
    • Богослов’я;
    • Управління та адміністрування;Соціальні та поведінкові науки.

    У 2021 році майже всі вступники у магістратуру мають складати ЄВІ. Але, якщо спеціальності немає у вказаному списку, то іспит у такому разі не складається.

    Який рівень складності тесту ЄВІ?

    Який рівень складності тесту ЄВІ?
    Рівень складності приблизно дорівнює В1-В2. Але це не означає, що усі кандидати з англійською мовою на рівні Pre-Intermediate та Upper-Intermediate гарантовано складуть іспит. Так само це не означає й те, що кандидати з нижчим рівнем погано складуть ЄВІ. Багато чого залежить від якості підготовки, тому усім кандидатам, незалежно від рівня їх знань, рекомендовано пройти підготовку до іспиту.

    Чим відрізняється тест ЗНО від тесту ЄВІ?

    Чим відрізняється тест ЗНО від тесту ЄВІ?
    По складності та побудові завдань ці два іспити дуже схожі. Точніше, тест ЄВІ побудований на основі ЗНО. Відрізняються лише кількість запитань та час складання іспиту. ЗНО складається з чотирьох частин, а учень має виконати за 2 з половиною години 59 завдань. ЄВІ складається лише з двох частин. Усього 42 завдання, які потрібно виконати лише за 1 годину. Таким чином, з точки зору виділеного часу ЄВІ набагато складніший.

    З чого складається тест ЄВІ?

    ЄВІ складається усього з двох частин. Перша частина – це читання. Кандидат має прочитати 4 тексти англійською мовою, після чого він має виконати 22 завдання, які є після текстів.
    Друга частина – це використання мови. У цій частині представлені два тексти, які кандидат має уважно перечитати та заповнити пропуски. Ця частин складається з 20 завдань. Таким чином, усього кандидат має виконати 42 завдання.
    Для створення тесту використовуються різноманітні тексти англійською мовою, які беруться з інтернету, художніх творів та інших джерел.

    Скільки часу надається для виконання тесту ЄВІ?

    На виконання усіх завдань дається 1 година, і це разом з часом, який потрібен на заповнення бланку «В». Кандидат за бажанням може скласти іспит за меншу кількість часу. Але цього не рекомендується робити, бо деякі завдання тільки на перший погляд виглядають легкими, а насправді треба більше часу для їх правильного вирішення.

    Які типи текстів використовують для тестових завдань?

    Використовується три форми завдань при складанні іспиту.
    В першому завдані кандидат має встановити відповідності. Тобто, він має:

    •  Підібрати відповідності до текстів;
    •  Підібрати заголовки до текстів, використовуючи один з наданих варіантів;
    •  Підібрати відповіді до запитань або запитання до відповідей.

    У другому завдані треба дати відповідь на запитання. Кандидату дається чотири варіанти відповідей, й лише один з них правильний.
    У третьому завдані необхідно заповнити пропуски. Кандидат має доповнити в реченнях пропущені частини. Це можуть бути словосполучення, фрази або слова. При цьому кандидату надаються варіанти відповідей.

    Коли завдання вважається виконаним?

    Як тільки кандидат заповнює бланк «В», завдання одразу вважається виконаним, й відповідь вже неможливо змінити. Тому треба бути уважним, записуючи остаточну відповідь.

    Як нараховуються бали за виконання завдань тесту?

    Бали нараховуються за простою системою: правильна відповідь – 1 бал, неправильна – 0. Не дивлячись на те, що за усі правильні відповіді кандидат максимум може отримати 42 бали, використовується система оцінювання від 100 до 200 балів.

    Де знайти тести ЄВІ з англійської мови минулих років?

    Завдання ЄВІ за минулі роки можна знайти на офіційному сайті УЦОЯО у розділі «Вступні до магістратури». Тести минулих років – це гарний спосіб дізнатися, на що чекати, та підготуватися до іспитів.

    Коли буде відбуватись основна сесія ЄВІ-2021 для вступу в магістратуру?

    Основна сесія ЄВІ проводиться 30 червня 2021 року. Реєстрація проходить з 11 травня по 3 червня у режимі онлайн. Кожен кандидат має відправити заявку та записатися на іспит, в іншому разі його не допустять до складання тестів. ЄВІ буде проводитись в Києві та в інших обласних центрах України, окрім тимчасово окупованих територій. У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у містах Слов’янськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк. Також в деяких областях діятимуть додаткові пункти для складання іспиту.

    Як і де підготуватись до ЄВІ 2020 з англійської мови?

    Навіть, якщо кандидат впевнений у своїх знаннях з англійської мови, йому у будь-якому разі треба готуватися до ЄВІ. Краще за все це робити за допомогою освітнього центру Best Repetitor, у якому працюють грамотні педагоги з великим досвідом підготовки студентів до складання єдиного вступного іспиту.
    Під час підготовки основний акцент робиться саме на тих завданнях, які будуть на іспиті. Щоб краще підготуватися, учні разом з педагогами розбирають завдання за минулі роки, а також типові помилки, які робили попередні кандидати.
    Педагоги Best Repetitor використовують сучасні методики навчання до іспитів різних форматів, у том числі до ЄВІ. О необхідності звертання до Best Repetitor говорить той факт, що май же всі учні освітнього центру, які проходили підготовку до ЄВІ з англійської мови, успішно склали іспит та вступили на магістратуру.
    Учні центру проходять підготовку до ЄВІ не менше 2 занять на тиждень. Кожен урок займає 60 хвилин індивідуально, або 80 хвилин у групі. Навчання проходить у нашому центрі на Позняках, а також онлайн.
    Індивідуальні заняття з підготовки до ЄВІ. Можливість суміщення опрацювання прогалин в знаннях з англійської мови та паралельної інтенсивної підготовки до іспиту. У центрі працює методика парного навчання. Записуйтеся й проходьте навчання зі своїм другом або одногрупником. Вартість за 10 уроків × 60 хвилин = 4 900 грн. Другий учень отримує 50% знижку на навчання.
    Групові заняття по підготовці до ЄВІ проводяться в міні-групах 2 рази на тиждень. Тривалість курсу 4 місяці. В курсі 40 занять. Вартість 9 000 гривень.

    Виникли питання?
    Зв’яжіться з нами

      Вартість індивідуальних занять

      Підготовка до ЄВІ

      6 500 грн.

      К-сть занять на тиждень: 2 заняття

      Дні занять: Пн–Сб

      Тривалість одного заняття: 60 хвилин

      Час занять: 07:45–21:10

      Підготовка до ЄВІ

      10 500 грн.

      К-сть занять на тиждень: 2 заняття

      Дні занять: Пн–Сб

      Тривалість одного заняття: 60 хвилин

      Час занять: 07:45–21:10

      Підготовка до ЄВІ

      18 000 грн.

      К-сть занять на тиждень: 2 заняття

      Дні занять: Пн–Сб

      Тривалість одного заняття: 60 хвилин

      Час занять: 07:45–21:10

      Наші Репетитори

      Наші викладачі медалісти та призери олімпіад, колишні випускники математичних та філологічних факультетів України

      Ганна Гурова
      Провідний викладач відділення з математики

      Переможець всеукраїнських олімпіад із математики. Вчитель року 2018 року. Стаж викладання 7 років.

      Ольга Прохоренко
      Старший викладач з української мови та літератури

      Переможець всеукраїнських олімпіад з української мови 2017-2019 р. 6 років педагогічного досвіду.

      Валентина Синиця
      Провідний викладач-методист відділення з фізики.

      Член-кореспондент НАН України 6 років досвіду у Навчальному Центрі Best Repetitor.

      Ильдар Бах
      Провідний викладач з хімії

      Провідний викладач з хімії в Навчальному Центрі Best Repetitor. Викладач НТУУ КПІ. 5 років педагогічного досвіду

      Steve Anders
      Викладач з англійської мови

      Сертифiкаты CELTA, IELTS, TESOL. Провідний викладач-методист відділення з англійської мови у Навчальному Центрі Best Repetitor.

      Татьяна Рябошапка
      Старший викладач з історії України

      Переможець всеукраїнських олімпіад з історії України 2018 – 2020 р. 5 років педагогічного досвіду.