Репетитор з підготовки до ЗНО з англійської мови

Наші репетитори і призери олімпіад, колишні випускники філологічних факультетів України.

Заняття проводяться індивідуально і в міні групах.

 • Можливість поєднання опрацювання прогалин в знаннях з англійської мови та паралельної інтенсивної підготовки до тестів ЗНО
 • Детальне опрацювання поширених помилок в тестах ЗНО за попередні роки
 • Практика складання тестів ЗНО з англійської мови на час
 • Відпрацювання з учнем кожної окремої частини тесту: аудіювання, читання, усної частини

Навчання проходить в нашому центрі на Позняках або онлайн

  Экспресс-подготовка к государственным экзаменам по английскому

  Підготовка до ЗНО з англійської

  Подготовка к ВНО по английскому

  У новому 2023 навчальному році ЗНО з англійської мови стає одним з 4 обов’язкових предметів. Таким чином, усі старшокласники складатимуть цей іспит.

  Навчальний розклад планується на основі побажань школяра. Графік занять дуже гнучкий, але повинен включати не менше 2 уроків на тиждень по 60 хвилин. Уроки проходять в нашій школі на Позняках або онлайн.

  Наші випускники успішно проходять ЗНО з традиційно високими балами і вступають до найпрестижніших ЗВО України та за кордоном.

  Залишилися питання?
  Зв’яжіться з нами

   ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

   ІНОЗЕМНІ МОВИ

   7 900 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 75 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   ІНОЗЕМНІ МОВИ

   14 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 75 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   ІНОЗЕМНІ МОВИ

   25 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з  07:45 по 21:10

   Репетитор для підготовки до ЗНО з англійської мови

   Якщо необхідна якісна експрес підготовка до ЗНО з англійської у Києві, то слід записатися на курси в центр Best Repetitor. У нас навчання проводять висококласні та досвідчені викладачі, які є колишніми випускниками престижних українських ВНЗ. При навчанні у нашому освітньому центрі учні досягають високих результатів на тестуванні. Можливо це завдяки таким перевагам нашого центру:

   • Заповнення в учнів наявних прогалин в знаннях;
   • Персональний підхід до кожного учня;
   • Можливість планування розкладу, враховуючи вподобання школяра й часу, що залишився до ЗНО;
   • Використання новітніх методик навчання;
   • Комплексна підготовка до тестування, в тому числі рішення схожих завдань, які будуть на ЗНО.

   Більшість старшокласників, які пройшли підготовку до ЗНО з англійської з репетитором в нашому центрі, не просто отримують високий бал на тестуванні, але поступають на бюджет у престижні університети.

   Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з англійської мови

   Підготовка до ЗНО з англійської мови може проводитися online, що дає можливість навчатися з будь-якого міста України або будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег або Дарницький район. Для цього використовується Zoom, скайп та інші програми. При такому навчанні можна отримати той же обсяг знань, але не витрачати час на дорогу.

   Підготовка до ЗНО з англійської мови від Best Repetitor

   Вартість 10 персональних занять становить 7 900 гривень. Заняття проводяться два рази на тиждень. Ціна 20 індивідуальних занять становить 14 000 гривень, 40 уроків – 25 000 грн. При парному навчанні другий школяр отримує знижку 50%.

   При груповому навчанні повний курс триває 3,5 місяці, а його ціна дорівнює 14 000 гривень. Заняття проводяться 3 рази на тиждень.

   Записатися на курси й пройти підготовку до ЗНО з англійської з кращими викладачами можна на офіційному сайті Best Repetitor або за телефоном +38 (097) 004 99 44. Заняття з англійської проводяться в онлайн-режимі, а також у Києві на Позняках в 5 хвилинах від метро.

   ДПА з англійської мови

   У 9 класі школярі пишуть Державну підсумкову атестацію. Іспити обов’язково здаються з математики та української мови. А шкільна комісія призначає третій предмет для здачі. Нерідко цим предметом стає англійська мова, оскільки вона використовується у багатьох сферах, а володіння англійською дає перевагу при пошуку роботи або вступу в навчальний заклад.

   ДПА в 9 класі з англійської мови – це один з найбільш важливих іспитів для будь-якого школяра. Отриманий бал демонструє перспективи учня для подальшого вивчення англійського, а також збільшує шанси на вступ до престижного ВУЗу після 11 класів.

   Особливості ДПА з англійської мови

   Максимальна оцінка, яку можна отримати по ДПА з англійської мови, – це 12 балів. Але навіть круглим відмінникам й призерам олімпіад буває досить складно отримати більше 10 балів, оскільки питання та завдання на підсумковій атестації дуже складні. Щоб добре здати ДПА з англійської у 2024 році, необхідно на досить високому рівні володіти усіма навичками англійської мови :

   • Читання;
   • Аудіювання (сприйняття на слух);
   • Граматика;
   • Письмо.

   Навіть якщо дев’ятикласник відставатиме хоч би по одній з цих навичок, то він навряд чи зможе розраховувати на високий бал. А якщо говорити про таку навичку, як письмо, то на ДПА з англійської необхідно буде написати короткий текст на задану тему. При цьому перевіряється не лише зміст та смислове наповнення твору, але й правильність складання речень, словниковий запас, правильність написання окремих слів та конструкцій.

   Чи можливо самостійно підготуватися до ДПА з англійської мови?

   Звичайно, ніхто не забороняє готуватися до цього найважливішого іспиту самостійно. Але, як показує практика, при самопідготовці високий бал школярі отримують у виняткових випадках. Успішна здача ДПА з англійської мови у 2022 році можлива лише при комплексній підготовці. Не можна просто вивчити пару десятків слів, навчитися читати найпростіші тексти й при цьому розраховувати на високу оцінку. Завдання школяра – повторити увесь пройдений в школі матеріал та заповнити наявні прогалини в знаннях, які є навіть у відмінників. При самостійній підготовці до ДПА з англійської учні найчастіше стикаються з такими проблемами:

   • Труднощі з самодисципліною – багатьом школярам дуже складно змусити себе приділити достатню кількість часу на заняття вдома;
   • Неможливість складання правильного та грамотного учбового плану;
   • Складнощі з об’єктивною оцінкою своїх слабких та сильних сторін, знаходження наявних прогалин в знаннях;
   • Складнощі з написанням та перевіркою тестових завдань.

   Нерідко школярі, починаючи підготовку та розуміють, наскільки це складний й тривалий процес. Щоб трохи схитрувати, вони шукають ГДЗ для ДПА за 9 клас з англійської. ГДЗ – це готове домашнє завдання, по суті це відповіді для атестації. Але такі відповіді можна знайти тільки за минулі іспити. Не усі школярі та навіть батьки це розуміють, але такі відповіді можна використати тільки для того, щоб спробувати самостійно написати ДПА з англійської за минулий рік, а після цього перевірити «пробний» іспит.

   Найкраща підготовка до ДПА з англійської у 9 класі

   Кращий спосіб підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови – це звернутися по допомогу до хорошого репетитора. В освітньому центрі Best Repetitor працюють кращі педагоги, які зможуть якісно підготувати до англійської ДПА навіть тих учнів, які відстають від програми. Плюси підготовки з репетитором очевидні:

   • Репетитор складе оптимальну програму навчання, яка враховуватиме поточний рівень володіння англійською мовою, а також час, що залишився до іспиту;
   • Викладач визначить слабкі сторони учня та зможе зробити на них акцент в процесі навчання;
   • З репетитором школярі не просто отримують «суху» інформацію та зубрять непотрібні правила, а отримують дійсно корисні знання, які не лише допоможуть під час ДПА з англійської мови у 9 класі, але й просто знадобляться у житті;
   • Учень пише тестові завдання, які схожі з тими, що будуть на іспиті, а це у свою чергу допомагає краще підготуватися до атестації, навчитися правильно використовувати наявний час, набратися впевненості у своїх силах.

   Підготовка до ДПА у режимі online

   В освітньому центрі Best Repetitor пропонують не лише стандартну індивідуальну підготовку й навчання у міні-групах, але й підготовку до ДПА з англійської онлайн. Плюси навчання в режимі онлайн полягають у тому, що учень не витрачає час та сили на проїзд, при цьому займається в комфортній для себе обстановці. Крім того, таке навчання доступно навіть для тих школярів, які живуть за межами Києва, але хочуть підготуватися до ДПА з кращими репетиторами.

   Курси підготовки до ЗНО з англійської мови

   Підготовка до ЗНО з англійської проводиться для учнів старших класів. Є кілька методів проходження курсу:

   1. У невеликих групах 3-5 осіб. Такий метод навчання рекомендується школярам, у яких рівень володіння англійською B2 й вище.

   2. Індивідуально. Індивідуальні заняття необхідні в першу чергу учням, що відстають, яким потрібно отримати максимум знань й підвищити свій рівень володіння англійською за максимально короткий проміжок часу. Безперечними перевагами персональних уроків є: індивідуальний підхід, розробка унікальної програми навчання, заточеної під певного школяра, відсутність відволікаючих чинників.

   3. Парне навчання. Передбачає підготовку до ЗНО в парі зі своїм однокласником чи приятелем, який має приблизно такий же рівень володіння мовою.

   Наши Репетиторы

   Наши преподаватели медалисты и призеры олимпиад, бывшие выпускники математических и филологических факультетов Украины

   Ганна Гурова
   Ведущий преподаватель отделения по математике

   Победитель всеукраинских олимпиад по математике. Учитель года 2018. Стаж преподавания 7 лет.

   Ольга Прохоренко
   Старший преподаватель по украинскому языку и литературе

   Победитель всеукраинских олимпиад по украинскому языку 2017 – 2019 г. 6 лет педагогического опыта.

   Валентина Синица
   Ведущий преподаватель-методист отделения по физике.

   Член-корреспондент НАН Украины. 6 лет опыта в Учебном Центре Best Repetitor.

   Ильдар Бах
   Ведущий преподаватель отделения по химии

   Ведущий преподаватель отделения по химии в Учебном Центре Best Repetitor. Преподаватель НТУУ КПИ. 5 лет педагогического опыта

   Steve Anders
   Преподаватель по английскому языку

   Сертификаты CELTA, IELTS, TESOL. Ведущий преподаватель-методист отделения по английскому языку в Учебном Центре Best Repetitor.

   Татьяна Рябошапка
   Старший преподаватель по истории Украины

   Победитель всеукраинских олимпиад по истории Украины 2018 – 2020 г. 5 лет педагогического опыта.