Репетитор з підготовки до ЗНО з математики

Підготовку проводять колишні випускники факультету хімії, медалісти та призери олімпіад. Як проходить навчання:

 • Індивідуальні уроки з підготовки до ЗНО з хімії. Ретельне опрацювання шкільної програми з 7 по 11 клас для заповнення прогалин у знаннях, інтенсивне проходження тестів ЗНО. У нас є парне навчання. Записуйтесь та починайте спільну підготовку з однокласником. Ціна за 10 занять × 60 хвилин = 4900 грн. Другий учень отримує 50% знижку.
 • Уроки відбуваються у нашому центрі на Позняках у Києві або онлайн 2 рази на тиждень по 60 хвилин індивідуально.
 • Інтенсивність підготовки підбирається індивідуально. Для отримання високих балів на ЗНО з хімії рекомендується записуватись на курс мінімум за 6 місяців до проходження іспиту.

  Подготовка к ВНО по химии

  Всім учням ми рекомендуємо відвідувати щонайменше два індивідуальні уроки на тиждень. Заняття проводяться на Позняках або Скайпі і тривають 60 хвилин. Кількість занять на тиждень може збільшуватися на запит батьків.

  Формат занять «1 вчитель – 1 учень» дозволяє пройти підготовку до ЗНО з хімії дуже швидко, опрацювати та закрити всі слабкі сторони у знаннях. Випускники Best Repetitor щороку набирають високі бали із зовнішнього незалежного тестування.

  10 персональних уроків (1 викладач – 1 учень) = 1,5 місяці. Ціна – 4 900 грн

  20 персональних уроків (1 викладач – 1 учень) = 3 місяці. Ціна – 9 000 грн

  40 персональних уроків (1 викладач – 1 учень) = 6 місяців. Ціна – 15 000 грн

  Залишилися питання?
  Зв’яжіться з нами

   ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

   4 900 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з  07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   9 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   15 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   Репетитор для підготовки до ЗНО з хімії

   Навіть за наявності високого шкільного бала самостійно добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії досить складно. Щоб заповнити прогалини у знаннях, розібрати тестові завдання та просто підвищити свій рівень знань, потрібен хороший репетитор з хімії для підготовки до ЗНО. Хороші вчителі з нестандартним підходом та великим досвідом роботи зі школярами викладають у центрі Best Repetitor.

   У нашому освітньому працюють педагоги, які закінчили хімічні факультети престижних українських ВНЗ, ставали призерами та переможцями олімпіад з хімії. Випускники, які закінчили наші курси, традиційно отримують високий бал на ЗНО та вступають до кращих університетів.

   Перевагами навчання у нашому репетиторському центрі є:

   • Новітні та унікальні методики навчання;
   • Пробудження в учнів природного інтересу до предмета;
   • Індивідуальний підхід до кожного, хто навчається;
   • Можливість вибору оптимального методу навчання;
   • Доступні ціни та знижки.

   Курси підготовки до ЗНО з хімії

   У нас проводяться індивідуальні уроки для учнів 7-11 класів. При цьому є експрес-підготовка, що дозволяє якісно підготуватися до ЗНО з хімії за максимально короткі терміни. Для отримання всіх необхідних знань та гарантованого складання тестування на високий бал на курси рекомендується записуватися мінімум за 6 місяців до тестів.

   Індивідуальні заняття підходять усім учням, незалежно від рівня знань. Викладач розробляє програму з урахуванням поточного рівня знання предмета, а також наявних прогалин у знаннях. Педагог ретельно опрацьовує з учнем шкільну програму та паралельно цьому розбирає із ним завдання, які можуть зустрітися на тестуванні. Інтенсивність занять підбирається в індивідуальному порядку.

   Можливе також парне навчання разом зі своїм однокласником чи другом. При парному навчанні утворюється додаткова мотивація, оскільки успіхи товариша є найкращим стимулом.

   Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з хімії

   Якщо немає бажання або нагоди відвідувати курси, у нас проводиться підготовка до ЗНО з хімії online, що дозволяє навчатися з будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Програма онлайн навчання не сильно відрізняється від стандартного курсу, тому школяр може отримати ті ж знання, але не виходячи з дому та не витрачаючи час на дорогу. Зв’язок з учителем забезпечується у вигляді скайпу, зуму та інших програм.

   Підготовка до ЗНО з хімії від Best Repetitor

   Вартість 10 занять по 60 хвилин кожне – 4900 гривень. 20 персональних занять коштуватимуть 9000 гривень, а ціна за 40 уроків – 15000 грн. Якщо підготовка проводиться в парі, другий учень отримує приємну знижку на весь курс у розмірі 50%.

   ДПА з хімії

   В українських школах хімію починають вивчати з 7 класу. А вже у дев’ятому класі учні можуть здати ДПА з хімії. На державній підсумковій атестації цей предмет зустрічається досить рідко, оскільки він не відноситься до обов’язкових, а шкільні комісії часто обирають інші предмети. Проте, якщо все ж необхідно здавати ДПА з хімії у 9 класі, то до цього іспиту треба серйозно підготуватися.

   Від здачі підсумкової атестації багато у чому залежить майбутнє дев’ятикласника, тому в його інтересах отримати по хімії ДПА високий бал. Це дає хороші перспективи для подальшого вступу на факультет хімії. При цьому школяр після 11 класу зможе вибрати престижний ВНЗ, і навіть може спробувати поступити на бюджет.

   Як підготуватися до ДПА з хімії?

   Є декілька варіантів підготовки. Більшість школярів та їх батьків обирають самостійну підготовку. Але у такому разі рідко доводиться говорити про якісне навчання. Часто навіть відмінники, які самі готуються до ДПА у 9 класі з хімії, отримують низьку оцінку. Пов’язано це з наступними складнощами:

   • Відсутність самодисципліни;
   • Немає нормальної методики навчання;
   • Великий об’єм матеріалу, який треба повторити або вивчити з нуля;
   • Відсутність розуміння того, на яких моментах необхідно зосередитися.

   Щоб дійсно підвищити свій рівень знань, підготовку до ДПА з хімії у 2022 році краще починати заздалегідь. А допоможе у цьому репетитор, який складе оптимальний план навчання, піднесе складний матеріал в легкій формі та проведе декілька пробних іспитів. Усе це в комплексі дає позитивний результат.

   Підготовка до ДПА з хімії з репетитором від Best Repetitor

   Best Repetitor – це сучасний освітній центр, в якому працюють кращі викладачі та репетитори. Фахівці нашого центру мають величезний досвід з підготовки школярів до здачі ДПА з різних предметів, у тому числі й з хімії. Якщо потрібний хороший та досвідчений репетитор з хімії у Києві для підготовки до ДПА, то у нас ви його точно знайдете.

   Займатися з нашими викладачами можуть навіть учні, які живуть за межами Києва. Наш центр пропонує підготовку до ДПА онлайн. Завдяки цьому школяр може якісно підготуватися до підсумкового іспиту з одним з кращих репетиторів, при цьому йому не доведеться витрачати гроші та час на проїзд.

   Підготовка до ЗНО з хімії проводиться у Києві за 5 хвилин від метро Позняки, а також в онлайн-режимі. Для запису на курси залиште заявку на веб-сайті Best Repetitor або зв’яжіться з нами за номером +38 (097) 004 99 44.