Репетитор з підготовки до ЗНО з математики

Наші репетитори медалісти і призери олімпіад, колишні випускники математичних факультетів України. Заняття проводяться індивідуально у нашому Центрі на Позняках, або онлайн . Стандартно та ефективно працюємо за наступною схемою:

 • Комбінуємо програму з підготовки до ЗНО та заповнюємо шкільні прогалини
 • Розбіраємо попередні тести ЗНО 
 • Проходимо тести ЗНО з математики на час, як на справжньому екзамені

Записуйтесь на навчання в тг @bestrepetitor або по тел 097 004 99 44, або залиште заявку прямо тут!

Школярі центру проходять підготовку до ЗНО з математики 2 заняття на тиждень. Кожен урок триває 60 хвилин. Навчання проходить в нашому центрі на Позняках, а також онлайн.

Студенти центру кожного року показують високі результати під час складання тесту ЗНО. Освітній центр Best Repetitor успішно допомагає своїм учням вступити в найпрестижніші вузи України. Наші випускники гарантовано вступають в іноземні ЗВО завдяки підготовці в Best Repetitor.

Анна Гурова

Старший викладач математики

Переможець всеукраїнських олімпіад з математики. Вчитель року 2018. Стаж викладання 7 років.

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

6 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

10 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

18 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор для підготовки до ЗНО з математики

Якщо ви шукаєте гарні курси підготовки до ЗНО з математики, то в центрі Best Repetitor працюють кращі викладачі з великим досвідом. Наші репетитори мають вищу профільну освіту, а закінчили вони престижні університети. Крім того, наші вчителі вигравали й ставали призерами математичних олімпіад.

Перевагами навчання у нашому репетиторському центрі є:

 • Впровадження й використання новітніх методик навчання, які дозволяють досягти високих результатів за короткий проміжок часу;
 • Комфортні умови навчання;
 • Випускники наших курсів традиційно отримують високі бали на ЗНО й поступають до престижних українських ВНЗ;
 • Демократичні ціни на навчання.

Курси підготовки до ЗНО з математики

Підготовка до ЗНО з математики у Києві може проводитися індивідуально. Індивідуальні заняття дозволяють викладачеві сконцентрувати всю увагу на одному учні. Програма навчання розробляється персонально під цього учня, з урахуванням його поточного рівня знань й наявних прогалин. Завдяки цьому учень не тільки заповнює прогалини в знаннях, але і разом з викладачем проходить інтенсивну підготовку. Як правило, персональні заняття вибирають в тому випадку, якщо до ЗНО залишилося мало часу та потрібна експрес підготовка. Також є можливість навчання в парі зі своїм однокласником чи товаришем.

Ще передбачене навчання в невеликих групах. Групові заняття оптимально підходять учням із середнім й високим рівнем знань.

Підготовка до ЗНО з математики в аудиторіях Best Repetitor

Наш навчальний центр знаходиться в Києві в 5 хвилинах від станції метро Позняки, і він доступний для мешканців будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Записатися на курси з підготовки до ЗНО можна на офіційному сайті, заповнивши онлайн заявку, або за телефоном +38 (097) 004 99 44.

Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з математики

У нашому освітньому центрі є можливість пройти онлайн підготовку до ЗНО з математики. Це особливо актуально тим учням, які не мають змоги відвідувати наш центр в Києві на Позняках. Онлайн заняття проводяться через Zoom/ Google Meet тими викладачами, які викладають в нашому освітньому центрі фізично .

ДПА з математики у 9 класі

У дев’ятому класі школярі повинні складати перший справді серйозний іспит, який багато в чому визначає подальший процес отримання освіти. Такий іспит називається ДПА. Успішна здача демонструє готовність продовжувати навчання у середній школі або отримати профільну середню освіту. Результати дозволяють об’єктивно розглянути успіхи учня та зрозуміти його майбутні перспективи.

ДПА з математики у 2025 році – це досить складний тест, оскільки у ньому є завдання за усі минулі роки навчання. Навіть відмінники не завжди можуть отримати високий бал, не кажучи вже про школярів, які відстають у навчанні. Запорука успіху для отримання високої оцінки є високоякісна підготовка до ДПА з математики у 9 класі.

Як підготуватися до ДПА з математики у 9 класі?

Більшість школярів та їхніх батьків віддають перевагу самостійній підготовці. І це велика помилка, адже дуже важко готуватися до атестації. Школяр стикається з багатьма труднощами:

 • Великий обсяг матеріалу, який потрібно повторити;
 • Неможливість нормально написати та перевірити тестовий екзамен;
 • Відсутність нормальної дисципліни та контролю;
 • Немає можливості об’єктивно оцінити свій рівень знань та виявити свої слабкі сторони;
 • Відсутність нормальної методики навчання.

Через це повторити або вивчити пройдений раніше матеріал не завжди можливо. Багато студентів починають навіть шукати ГДЗ з ДПА у 9 класі з математики. Тобто, щоб підготуватися до екзамену, вони використовують готові домашні завдання, що також далеко від найбільш ефективного методу підготовки.

Найкраще підготуватися до державної остаточної атестації допоможе компетентний та досвідчений репетитор.

Переваги підготовки до ДПА з репетитором від Best Repetitor

Є кілька причин, чому готуватися до ДПА з математики краще з репетитором:

 • Він стисло, але у той же час якісно представляє весь матеріал;
 • Вчитель зможе обрати оптимальний темп та методологію навчання, з урахуванням поточного рівня знань школяра, а також його здатності вчитися та запам’ятовувати;
 • Вчитель зможе визначити слабкі сторони студента та допоможе їх усунути;
 • Написання декількох типових іспитів з метою оцінки рівня учня та ознайомлення його з тими завданнями, які йому доведеться розв’язувати на ДПА.