Репетитори з підготовки до ЗНО з української мови та літератури
Наші репетитори – досвідчені викладачі, колишні випускники філологічних факультетів України.
Заняття проводяться індивідуально і в міні групах.
- Комбінування підготовки до екзамену та заповнення прогалин у знаннях
- Аналіз і розбір помилок в тестах ЗНО з української мови та літератури за минулий рік
- Проходження тестів на час. Розбір усіх типів завдань
Уроки проводимо в нашому Центрі на Позняках або онлайн
Як ми можемо допомогти
Викладачі школи Best Repetitor працюють на результат, тому студенти отримують високі бали на екзамені.
Розклад занять узгоджується з батьками. Графік занять включає не менше 2 уроків на тиждень, кожен урок триває по 60 хвилин. Заняття проходять в нашому офісі на Позняках або по скайпу.
Учні школи Best Repetitor успішно вступають до найпрестижніших ЗВО України. Best Repetitor також координує надходження своїх учнів в іноземні ЗВО, добиваючись їх успішного зарахування та подальшого навчання за кордоном.
Залишилися питання?
Зв’яжіться з нами
ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
УКРАЇНСЬКА МОВА
6 500 грн.
Кількість занять на тиждень: 2 заняття
Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.
Тривалість одного заняття: 60 хвилин
Час занять: з 07:45 по 21:10
УКРАЇНСЬКА МОВА
10 500 грн.
Кількість занять на тиждень: 2 заняття
Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.
Тривалість одного заняття: 60 хвилин
Час занять: з 07:45 по 21:10
УКРАЇНСЬКА МОВА
18 000 грн.
Кількість занять на тиждень: 2 заняття
Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.
Тривалість одного заняття: 60 хвилин
Час занять: з 07:45 по 21:10
Репетитор для підготовки до ЗНО з української мови
Якщо потрібна якісна підготовка до ЗНО з української мови, то записуйтеся на курси в центр Best Repetitor. У нас працюють грамотні викладачі з великим досвідом роботи. Вони використовують новітні методики навчання й можуть знайти підхід до будь-якого учня. Школярі, які пройшли підготовку в нашому центрі, традиційно отримують високі бали із зовнішнього незалежного оцінювання. Завдяки цьому наші випускники часто вступають до престижних університетів на бюджет.
Педагогами нашого центру є випускники філологічних факультетів топових українських ВНЗ. У минулому вони були медалістами і переможцями олімпіад, що говорить про їх великий обсяг знань.
Основними перевагами нашого навчального центру є:
- Розробка унікальних програм навчання, з урахуванням успішності учнів;
- Впровадження нових методик;
- Грамотні й висококваліфіковані викладачі, що не сухо переповідають інформацію, а намагаються викладати цікаво та різноманітно;
- Доступні ціни;
- Можливість вибору методу навчання.
Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з української мови
Онлайн підготовка до ЗНО з української мови особливо актуальна в період пандемії коронавіруса. Наш центр надає можливість віддаленого навчання з використанням скайпу, зуму та інших програм. Програма online навчання не сильно відрізняється від стандартної програми, і учень отримує такий же обсяг знань. При цьому йому не потрібно нікуди їздити, а навчання можна проходити в комфортних домашніх умовах.
Курси підготовки до ЗНО з української мови
У центрі Best Repetitor експрес підготовка до ЗНО з української мови включає в себе кілька методів навчання:
1. Індивідуально. Заняття проводяться для одного учня, завдяки чому викладач приділяє йому весь час. Програма навчання розробляється та корегується з урахуванням рівня знань школяра, а також наявних у нього прогалин.
2. Парне навчання. Можливо навчання в парі зі своїм однокласником чи другом. Плюсом такого способу навчання є 50% знижка вартості курсу для другого учня.
3. У невеликих групах. Репетитори проводять заняття в міні-групах від 3 до 5 чоловік. Групові заняття рекомендуються учням, у яких оцінка з української мови не нижче 9 балів.
Курси з підготовки до зовнішнього тестування проводяться для учнів 7-11 класів, в тому числі для випускників, які вже в цьому році планують здавати ЗНО.
ДПА з української мови
У 9 класі ДПА з української мови є обов’язковим. Тобто державна підсумкова атестація з цього предмету є обов’язковою для усіх школярів, незалежно від того, чи вони продовжують навчатися у школі або йдуть до іншого навчального закладу наприкінці дев’ятого класу.
ДПА з української мови є одним з перших найважливіших іспитів у житті будь-якої особи. Подальші перспективи для учня значною мірою залежать від успіху написання цього іспиту, тому будь-які батьки хочуть, щоб їх дитина отримала високий бал.
Складнощі при написанні ДПА з української мови
ДПА у 9 класі з української мови є одним з найскладніших іспитів. Це перш за все через те, що школярі українську мову вивчають з 1-го класу, тому на підсумковій атестації можуть зустрітися питання, які школяр пройшов ще декілька років тому, й вже давно забув необхідну тему. Враховуючи це, без попередньої підготовки навряд чи вдасться гарно скласти іспит навіть у відмінників. І, навпаки, якщо школяр відстає від програми навчання, але гарно готується до іспиту, то він цілком може отримати високий бал.
Особливості підготовки до ДПА з української мови
ДПА з української мови у 2022 році включає кілька блоків завдань, включаючи написання невеликих текстів на різні теми. Перевіряється не тільки зміст тексту, але й граматика, здатність виражати свої думки та складати речення в єдине ціле. Тому при підготовці до ДПА з української мови у 9 класі необхідно:
- Почати готуватися до атестації заздалегідь, принаймні за 2-3 місяці;
- Повністю повторити матеріал після багатьох років навчання у школі;
- Приділити основну увагу для виправлення своїх слабких сторін та прогалин у знаннях;
- Написати кілька «пробних» іспитів, щоб дійсно оцінити свої сили, подивитися на слабкі та сильні сторони, а також зрозуміти, що очікувати від підсумкового іспиту.
Вже у процесі написання іспиту краще починати з найлегших завдань, та спробувати їх вирішити в найкоротші терміни. А час, що залишиться, вже піде на вирішення складних завдань.
Як підготуватися до ДПА з української мови?
Є кілька основних способів підготовки до державної підсумкової атестації:
- Самостійна підготовка. Дев’ятикласник повинен повторити весь матеріал, який вивчався, зібравши всі знання, які він отримав протягом багатьох років навчання. Навіть якщо студент досить дисциплінований та може самостійно встановити навчальний процес, самостійна підготовка все ще є найменш ефективним методом. Основними проблемами не є здатність адекватно оцінити свої сильні та слабкі сторони, пропуски важливих тем, нездатність перевірити правильність відповідей на тестові іспити.
- Використання навчальних матеріалів. Сьогодні можна знайти велику кількість підручників для підготовки до ЗНО та ДПА. Серед них є підручники для підготовки до ДПА у 9 класі з української мови. Це трохи краще, ніж готуватися цілком самостійно, тому що в таких підручниках, як правило, зібраний весь матеріал, який потрібно повторити. Але все-таки дев’ятикласник зіштовхується з тими самими проблемами.
- Репетитор. Щоб гарантовано отримати високий бал на ДПА з української мови у 9 класі, слід звернутися за допомогою до гарного репетитора. У навчальному центрі Best Repetitor працюють кращі викладачі, які допомогли успішно скласти ДПА не одній тисячі школярів. Репетитор підготує оптимальну навчальну програму враховуючи поточний рівень знань учня, а також часу, що залишився до іспиту. Репетитор також дає завдання подібні тим, що будуть на підсумковій атестації. Через це школяр буде готовий до будь-яких питань та завдань.
Підготовка до ЗНО з української мови від Best Repetitor
Вартість індивідуальних занять (10 персональних уроків) становить 6 500 гривень. Тривалість – 1,5 місяці. За 20 уроків необхідно заплатити 10 500 гривень, а за 40 персональних уроків – 18 000 гривень. При парному навчанні другий учень отримує знижку 50%. Ціна курсу навчання в групі – 18 000 гривень за 40 занять. Тривалість повного курсу – 4 місяці.
Наш освітній центр знаходиться в Києві на Позняках в пішої доступності від метро, і це робить наш центр доступним з будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Для запису на заняття в центрі або online зателефонуйте нам за номером +38 (097) 004 99 44 або заповніть заявку на офіційному сайті.