Підготовка до ЗНО з біології

Репетитори центру – призери олімпіад і медалісти, колишні випускники факультетів біології в університетах України

 • Формат навчання «1 вчитель – 1 учень». Найефективніша підготовка до ЗНО з біології. Індивідуальний підхід, максимальне заповнення прогалин в знаннях в стислі терміни.  Повний курс складається з 40 зянять= 18 000 грн.
 • Опрацювання тестів ЗНО з біології: розбір найбільш поширених завдань, детальний розбір найскладніших питань, пробне проходження тестів на час.
 • Підготовка проходить в навчальному центрі Best Repetitor на Позняках або онлайн. Тривалість занять – 60 хвилин, 2 рази на тиждень.

Індивідуальна підготовка до ЗНО з біології передбачає зручний розклад, і періодичність занять для вашої дитини після обговорення з викладачем.

Викладачі нашого освітнього центру – компетентні фахівці з позитивним досвідом підготовки старшокласників до ЗНО. Best Repetitor допоміг вже багатьом абітурієнтам вступити до університетів України.

Методика парного навчання: в центрі працює методика парного навчання. Записуйтесь та проходьте навчання зі своїм однокласником або другом. Вартість за 40 уроків × 60 минут = 18 000 грн. Другий учень сплачує 9 000 грн, і ви займаєтесь разом!

Тетяна Абраменко

Старший викладача з біології

Провідний викладач відділу з біології в Репетиторському Центрі Best Repetitor. 

Стипендіат Верховної Ради України за результатами V етапу олімпіади з біології. 8 років педагогічного досвіду

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

6 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

10 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

18 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор для підготовки до ЗНО з біології

Навіть при наявності високих оцінок у школі, самостійно добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з біології досить складно. Щоб заповнити наявні прогалини в знаннях, повторити шкільну програму за 5-11 клас, розібрати тестові завдання й перевірити свої знання, необхідний курс підготовки до ЗНО з біології. Висококласні викладачі, які знайдуть підхід до будь-якого учня, працюють в центрі Best Repetitor.

Репетиторами нашого освітнього центру є золоті медалісти та призери олімпіад з біології, які пройшли навчання в провідних ВНЗ України за спеціальностями генетика, ботаніка, біохімія, фізіологія та інші.

Є кілька причин звернутися для підготовки до ЗНО з біології саме в наш центр:

 • Використання нових методик навчання;
 • Персональний підхід до кожного учня;
 • Гнучкий графік навчання;
 • Розробка індивідуальної програми навчання для кожного учня;
 • Кращі викладачі, які не просто сухо викладають матеріал, а намагаються зацікавити учня й прищепити йому любов до предмета.

Курси підготовки до ЗНО з біології

У нашому навчальному центрі проводяться індивідуальні заняття з підготовки до ЗНО з біології. Курси включають в себе: детальний розбір найскладніших питань, повторення шкільного матеріалу й вивчення тем, які не увійшли до шкільної програми, проходження тестів на час. Періодичність та розклад занять підбирається викладачем спільно з учнем. Для успішного навчання рекомендується відвідувати наші підготовчі курси мінімум 2 рази на тиждень (60 хвилин один урок). Якщо до ЗНО з біології залишилося мало часу і потрібна експрес підготовка, то заняття можуть проводитися до 5 разів на тиждень.

Можливе проведення уроків у форматі 1 вчитель – 2 учні. Пройти навчання можна зі своїм другом або однокласником. При цьому другий школяр отримує знижку.

Підготовка до ЗНО з біології від Best Repetitor

Вартість 10 персональних занять – 6 500 грн. За 20 уроків необхідно заплатити 10 500 грн, ціна 40 персональних занять – 18 000 грн. При виборі парного навчання другий учень отримує знижку 50%. Репетиторський центр Best Repetitor знаходиться в ТЦ «Центрум» в 5 хвилинах від станції метро Позняки. Записатися на підготовчі курси до ЗНО з біології можна за телефоном +38 (097) 004 99 44 або на офіційному сайті, заповнивши заявку.

ДПА з біології

У 9 класі необхідно складати три Державні підсумкові іспити. Два іспити обов’язкові: з української мови та математики. Третім предметом на вибір може бути призначено ДПА з біології. Підсумкова атестація у дев’ятому класі складна тим, що на ній можуть бути питання й завдання за усі роки вивчення предмета. Тобто, на ДПА біологія може попастися питання на тему, яку учні проходили ще 2 роки тому, й, звичайно ж, вже встигли все забути. У зв’язку з цим без якісної підготовки отримати високий бал складно навіть відмінникам й тим учням, які брали участь в олімпіадах з біології.

Підготовка до ДПА з біології у 9 класі

Багато школярів та їх батьки обирають самостійну підготовку, оскільки це найдешевший та найпростіший спосіб. Проте самостійна підготовка украй рідко дає позитивні результати, й часто такі учні отримують середні або низькі оцінки на підсумковій атестації. Основні складнощі самостійної підготовки до ДПА з біології у 9 класі полягають у наступному:

 • Занадто великий обсяг матеріалу, який треба повторити або вивчити з нуля;
 • Складність з написанням та перевіркою пробного ДПА з біології для 9 класу;
 • Відсутність нормальної дисципліни та контролю, через що учень приділяє украй мало часу на навчання, не устигає повторити увесь пройдений шкільний матеріал;
 • Дуже рідко школярі можуть об’єктивно визначити теми, у яких вони «плавають»;
 • Відсутність нормальної методики навчання, яка допоможе запам’ятати матеріал.

З усіх цих причин самостійна підготовка до ДПА з біології у 9 класі призводить до того, що учень отримує зовсім не ту оцінку, на яку розраховував. А це у свою чергу може підірвати упевненість дев’ятикласника у своїх силах та поставити під сумнів його плани на майбутнє.

Як краще підготуватися до ДПА з біології?

Кращий спосіб підготовки – це допомога досвідченого репетитора. Підготовка з репетитором має такі переваги:

 • Викладач підбере оптимальну програму навчання, що враховує рівень знань школяра;
 • Педагог може коригувати швидкість навчання з урахуванням того, з якою швидкістю учень засвоює інформацію;
 • Школяр отримує тільки ту інформацію, яка йому допоможе отримати високий бал на ДПА з біології у 2022 році;
 • Школяр пише пробні тести, а викладач перевіряє їх – це допомагає учневі ознайомитися з типовими завданнями та питаннями, набратися упевненості в собі та краще підготуватися до іспиту;
 • Репетитор контролює дев’ятикласника й стежить за тим, щоб він слідував програмі навчання.

Якщо потрібен дійсно гарний репетитор, який допоможе якісно підготуватися до ДПА з біології або будь-яким іншим предметам, тоді звертайтеся в освітній центр Best Repetitor. Наш центр за роки роботи допоміг не одній тисячі школярів отримати високі бали на ДПА та ЗНО.

Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з біології

В Best Repetitor можна пройти навчання online. Програма онлайн курсів нічим не відрізняється від стандартної програми, але при цьому не потрібно витрачати час на дорогу. Крім того, це дає можливість пройти підготовку до ЗНО з біології з кращими репетиторами навіть тим школярам, які живуть за межами міста Києва. Тому не важливо з якого району Києва ви: Осокорки або Позняки, Харківський або Лівий берег, Дарницький район або будь-який інший. Online навчання проводиться з використанням Zoom, Skype (скайп) та інших програм.