Підготовка до ЗНО з географії

Підготовку проводять колишні випускники факультету географії, медалісти та призери олімпіад.

 • Персональні заняття з викладачем. Індивідуальний графік уроків – 2 рази на тиждень по 60 хвилин. 
 • Швидко проходимо структурні завдання тесту
 • Розпізнаємо особливості складання іспиту
 • Виконуємо завдання на час по таймеру для успішного проходження ЗНО

Методика парного навчання: в центрі працює методика парного навчання. Ця методика ідеально підходить для учнів, які відстали від шкільної програми. Тому школяр займається зі своїм другом або однокласником. 

Парне навчання працює у школярів як змагання, даючи високі результати. Вартість для одного учня становить 10 500 грн.  Другий учень сплачує 5 250 грн, і школяри займаються разом!

Олександра Свіяш

Старший викладач з географії

Провідний викладач відділу з географії в Навчальному Центрі Best Repetitor. 

Переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії, стипендіат Президента України. 5 років викладацького досвіду 

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

6 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

10 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

18 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор для підготовки до ЗНО з географії

Якщо необхідно здати ЗНО з географії, то підготовка відіграє вкрай важливу роль. Часто навіть відмінники провалюють зовнішнє незалежне оцінювання з цього предмета. Для якісної підготовки, повторення шкільного матеріалу за 5-11 клас, розбору типових завдань й тренування швидкості виконання слід звертатися до хорошого репетитора. Саме викладач зможе в повній мірі підготувати школяра до успішної здачі ЗНО.

Якщо потрібен репетитор з географії для підготовки до ЗНО, то звертайтеся в центр Best Repetitor. У нас учителями працюють колишні випускники медалісти, які відмінно здали ЗНО з географії та тепер можуть поділитися своїми знаннями.

До нас звертаються з таких причин:

 • Педагоги мають досвід роботи зі школярами різного віку, і вони знайдуть підхід до будь-якої дитині;
 • Використання новітніх методик навчання;
 • Розробка навчального плану під певного учня;
 • Учні нашого центру традиційно отримують високі бали на ЗНО й поступають в престижні українські ВНЗ.

Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з географії

Підготовка до ЗНО з географії з репетитором можлива безпосередньо в центрі Best Repetitor, який знаходиться в місті Київ, або в онлайн-режимі. Програма online навчання не дуже відрізняється від стандартної й дає такі ж позитивні результати. При цьому школяр не витрачає час й гроші на дорогу. Дистанційні курси проводяться за допомогою Zoom або Google meet.

Курси підготовки до ЗНО з географії

При підготовці до ЗНО з географії в нашому навчальному центрі проводяться індивідуальні заняття. Стандартний графік включає в себе 2 уроки на тиждень. Однак також передбачена експрес підготовка, при якій може проводитися до 5 занять на тиждень. Проте ми рекомендуємо звертатися до нас мінімум за 6 місяців до тестування. Перевагами індивідуального навчання є:

 • Педагог розробляє й коригує програму навчання, в залежності від рівня знань учня та його швидкості сприйняття нової інформації;
 • Репетитор приділяє весь час тільки одному учневі, тому вдається домогтися гарних результатів за максимально короткий період часу;
 • Можливість вибору графіка навчання.

Також можливий варіант парного навчання зі своїм однокласником чи другом-однолітком.

ДПА з географії

ДПА з географії є хорошою можливістю оцінити реальний рівень знань школяра та визначити його подальші перспективи для вступу у коледж або у вищий учбовий заклад. Підсумкова атестація з цього предмету проводиться не в усіх школах, оскільки він не є обов’язковим для ДПА. Проте шкільна комісія може обрати ДПА з географії третім предметом, особливо якщо школа з ухилом до його вивчення.

На іспиті можуть зустрічатися будь-які питання за весь час вивчення школярем географії. Тому здаючи ДПА з географії у 9 класі треба бути готовим до будь-яких питань та завдань. Враховуючи необхідність повторити й вивчити величезний обсяг матеріалу, навіть відмінники не завжди можуть отримати на іспиті оцінку вище 9-10. Якщо ж говорити про відстаючих учнів, то їм практично нереально добре здати атестацію, якщо вони не сконцентруються на підготовці до ДПА з географії.

Особливості підготовки до ДПА з географії у 9 класі

Підготовка до ДПА у 9 класі з географії – задача досить складна. Не існує єдиного рецепта, як добре написати підсумкову атестацію та отримати високий бал. Проте є декілька корисних порад, які допоможуть будь-якому учневі:

 1. Починати підготовку до іспиту треба заздалегідь, хоча б за декілька місяців.
 2. Необхідно не лише переглянути матеріал, але й скласти грамотний план навчання на кожен день.
 3. Треба заглибитися у матеріал, обов’язково вивчити незнайомі теми.
 4. Перед здачею ДПА з географії у 9 класі краще написати декілька пробних тестів, у яких будуть типові завдання.
 5. В процесі написання іспиту треба розпочинати з легких питань й не затримуватися на тих завданнях, які не можеш вирішити. Краще пропустити такі завдання, а повернутися до них потім, якщо залишиться час.

Розповсюджені помилки при самостійній підготовці

Деякі учні в процесі підготовки до ДПА з географії здійснюють типові помилки, через які вони не можуть отримати високий бал на атестації :

 • Відсутність дисципліни та контролю;
 • Дев’ятикласник повторює тільки знайомі йому теми та абсолютно ігнорує ті теми, які він з яких-небудь причин пропустив або не запам’ятав;
 • Учні не використовують повчальні матеріали, у зв’язку з чим не розуміють, як правильно побудувати процес навчання;
 • Не розбирати ті завдання, які були на минулих іспитах.

Ще одна помилка полягає у тому, що школяр та його батьки вважають кращою підготовкою з географії у 9 класі до ДПА є самостійне навчання. Але насправді найбільш ефективною підготовкою є навчання з репетитором.

Переваги підготовки з репетитором

Є декілька причин, чому готуватися до ДПА з географії у 2025 році краще з репетитором:

 • Репетитор складе оптимальну програму навчання, що врахує успішність школяра та його рівень знань предмета;
 • Педагог бачить слабкі сторони учня, тому може усунути їх;
 • З викладачем школяр отримує тільки корисну інформацію, яка допоможе йому в успішній здачі іспиту;
 • З репетитором дев’ятикласник пише декілька тестових завдань, які ідентичні тим, що будуть на підсумковому оцінюванні, що у свою чергу допомагає краще підготуватися до ДПА з географії у 9 класі, навчитися правильно розподіляти час й визначити теми, у яких учень «плаває».

Кращі репетитори, що мають величезний досвід в підготовці школярів до здачі ДПА з географії, працюють в освітньому центрі Best Repetitor. Викладачі школи знайдуть індивідуальний підхід до будь-якого учня й допоможуть отримати високий бал на підсумковому іспиті.

Підготовка до ЗНО з географії в аудиторіях Best Repetitor

Наш освітній центр розташований в ТЦ «Центрум» на Позняках в 5 хвилинах від метро. Також передбачено навчання онлайн через зум або гугл міт, що дозволяє вчитися з будь-якого міста України та будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Записатися на курси можна за телефоном +38 (097) 004 99 44 або через заявку на сайті.