Підготовка до ЗНО з географії

Ваші викладачі випускники вузів, які успішно здали ЗНО з географії.

 • Уроки в Києві в нашому центрі в близькій доступності від метро Позняки або online з будь-якого міста України.
 • Персональні заняття з викладачем. Індивідуальний графік уроків – 2 рази на тиждень по 60 хвилин. Вартість повного курсу з 40 занять = 18 000 грн

Разом із заповненням усіх прогалин з предмета, ми тренуємо учнів:

швидко заповнювати структурні завдання тесту, коректно вирішувати варіанти завдань, роспізнавати особливості складання іспиту, виконувати завдання на час по таймеру для гарантованого успішного проходженяя зовнішнього незалежного тестування з географії на максимально високий бал.

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  woman-using-a-laptop-3776180
  photo-of-woman-writing-on-blackboard-3184644

  Наші учні щороку отримують високі бали при складанні ЗНО. Викладачі освітнього центру Best Repetitor допомагають заповнити прогалини і на практиці знайомлять з особливостями тестування.

  Ми рекомендуємо записуватися на курс з вересня і проходити не менше двох уроків на тиждень. Такий формат уже показав позитивні результати –  наші випускники навчаються в престижних вузах України та за кордоном.

  Методика парного навчання: в центрі працює методика парного навчання. Записуйтесь та проходьте навчання зі своїм однокласником або другом. Вартість за 40 уроків × 60 минут = 18 000 грн. Другий учень сплачує 9 000 грн, і ви займаєтесь разом!

  Виникли питання?
  Зв’яжіться з нами

   Вартість індивідуальних занять

   Географія

   6 500 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Географія

   10 500 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Географія

   18 000 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Репетитор для підготовки до ЗНО з географії

   Якщо необхідно здати ЗНО з географії, то підготовка відіграє вкрай важливу роль. Часто навіть відмінники провалюють зовнішнє незалежне оцінювання з цього предмета. Для якісної підготовки, повторення шкільного матеріалу за 5-11 клас, розбору типових завдань й тренування швидкості виконання слід звертатися до хорошого репетитора. Саме викладач зможе в повній мірі підготувати школяра до успішної здачі ЗНО.

   Якщо потрібен репетитор з географії для підготовки до ЗНО, то звертайтеся в центр Best Repetitor. У нас учителями працюють колишні випускники медалісти, які відмінно здали ЗНО з географії та тепер можуть поділитися своїми знаннями.

   До нас звертаються з таких причин:

   • Педагоги мають досвід роботи зі школярами різного віку, і вони знайдуть підхід до будь-якої дитині;
   • Використання новітніх методик навчання;
   • Розробка навчального плану під певного учня;
   • Учні нашого центру традиційно отримують високі бали на ЗНО й поступають в престижні українські ВНЗ.

   Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з географії

   Підготовка до ЗНО з географії з репетитором можлива безпосередньо в центрі Best Repetitor, який знаходиться в місті Київ, або в онлайн-режимі. Програма online навчання не дуже відрізняється від стандартної й дає такі ж позитивні результати. При цьому школяр не витрачає час й гроші на дорогу. Дистанційні курси проводяться за допомогою скайпу, Zoom та інших схожих програм.

   Курси підготовки до ЗНО з географії

   При підготовці до ЗНО з географії в нашому навчальному центрі проводяться індивідуальні заняття. Стандартний графік включає в себе 2 уроки на тиждень. Однак також передбачена експрес підготовка, при якій може проводитися до 5 занять на тиждень. Проте ми рекомендуємо звертатися до нас мінімум за 6 місяців до тестування. Перевагами індивідуального навчання є:

   • Педагог розробляє й коригує програму навчання, в залежності від рівня знань учня та його швидкості сприйняття нової інформації;
   • Репетитор приділяє весь час тільки одному учневі, тому вдається домогтися гарних результатів за максимально короткий період часу;
   • Можливість вибору графіка навчання.

   Також можливий варіант парного навчання зі своїм однокласником чи другом-однолітком.

   ДПА з географії

   ДПА з географії є хорошою можливістю оцінити реальний рівень знань школяра та визначити його подальші перспективи для вступу у коледж або у вищий учбовий заклад. Підсумкова атестація з цього предмету проводиться не в усіх школах, оскільки він не є обов’язковим для ДПА. Проте шкільна комісія може обрати ДПА з географії третім предметом, особливо якщо школа з ухилом до його вивчення.

   На іспиті можуть зустрічатися будь-які питання за весь час вивчення школярем географії. Тому здаючи ДПА з географії у 9 класі треба бути готовим до будь-яких питань та завдань. Враховуючи необхідність повторити й вивчити величезний обсяг матеріалу, навіть відмінники не завжди можуть отримати на іспиті оцінку вище 9-10. Якщо ж говорити про відстаючих учнів, то їм практично нереально добре здати атестацію, якщо вони не сконцентруються на підготовці до ДПА з географії.

   Особливості підготовки до ДПА з географії у 9 класі

   Підготовка до ДПА у 9 класі з географії – задача досить складна. Не існує єдиного рецепта, як добре написати підсумкову атестацію та отримати високий бал. Проте є декілька корисних порад, які допоможуть будь-якому учневі:

   1. Починати підготовку до іспиту треба заздалегідь, хоча б за декілька місяців.
   2. Необхідно не лише переглянути матеріал, але й скласти грамотний план навчання на кожен день.
   3. Треба заглибитися у матеріал, обов’язково вивчити незнайомі теми.
   4. Перед здачею ДПА з географії у 9 класі краще написати декілька пробних тестів, у яких будуть типові завдання.
   5. В процесі написання іспиту треба розпочинати з легких питань й не затримуватися на тих завданнях, які не можеш вирішити. Краще пропустити такі завдання, а повернутися до них потім, якщо залишиться час.

   Розповсюджені помилки при самостійній підготовці

   Деякі учні в процесі підготовки до ДПА з географії здійснюють типові помилки, через які вони не можуть отримати високий бал на атестації :

   • Відсутність дисципліни та контролю;
   • Дев’ятикласник повторює тільки знайомі йому теми та абсолютно ігнорує ті теми, які він з яких-небудь причин пропустив або не запам’ятав;
   • Учні не використовують повчальні матеріали, у зв’язку з чим не розуміють, як правильно побудувати процес навчання;
   • Не розбирати ті завдання, які були на минулих іспитах.

   Ще одна помилка полягає у тому, що школяр та його батьки вважають кращою підготовкою з географії у 9 класі до ДПА є самостійне навчання. Але насправді найбільш ефективною підготовкою є навчання з репетитором.

   Переваги підготовки з репетитором

   Є декілька причин, чому готуватися до ДПА з географії у 2022 році краще з репетитором:

   • Репетитор складе оптимальну програму навчання, що врахує успішність школяра та його рівень знань предмета;
   • Педагог бачить слабкі сторони учня, тому може усунути їх;
   • З викладачем школяр отримує тільки корисну інформацію, яка допоможе йому в успішній здачі іспиту;
   • З репетитором дев’ятикласник пише декілька тестових завдань, які ідентичні тим, що будуть на підсумковому оцінюванні, що у свою чергу допомагає краще підготуватися до ДПА з географії у 9 класі, навчитися правильно розподіляти час й визначити теми, у яких учень «плаває».

   Кращі репетитори, що мають величезний досвід в підготовці школярів до здачі ДПА з географії, працюють в освітньому центрі Best Repetitor. Викладачі школи знайдуть індивідуальний підхід до будь-якого учня й допоможуть отримати високий бал на підсумковому іспиті.

   Підготовка до ЗНО з географії від Best Repetitor

   Вартість 10 занять по 60 хвилин коштує 6 500 гривень. Ціна за 20 персональних уроків – 10 500 гривень, за 40 – 18 000 грн. Якщо вибирається парне навчання, то другий учень отримує знижку 50% на весь курс підготовки до ЗНО.

   Наш освітній центр розташований в ТЦ «Центрум» на Позняках в 5 хвилинах від метро. Але також передбачено навчання онлайн без відвідування центру Best Repetitor, що дозволяє вчитися з будь-якого міста України та будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Записатися на курси можна за телефоном +38 (097) 004 99 44 або через заявку на сайті.

   Наши Репетиторы

   Наши преподаватели медалисты и призеры олимпиад, бывшие выпускники математических и филологических факультетов Украины

   Ганна Гурова
   Ведущий преподаватель отделения по математике

   Победитель всеукраинских олимпиад по математике. Учитель года 2018. Стаж преподавания 7 лет.

   Ольга Прохоренко
   Старший преподаватель по украинскому языку и литературе

   Победитель всеукраинских олимпиад по украинскому языку 2017 – 2019 г. 6 лет педагогического опыта.

   Валентина Синица
   Ведущий преподаватель-методист отделения по физике.

   Член-корреспондент НАН Украины. 6 лет опыта в Учебном Центре Best Repetitor.

   Ильдар Бах
   Ведущий преподаватель отделения по химии

   Ведущий преподаватель отделения по химии в Учебном Центре Best Repetitor. Преподаватель НТУУ КПИ. 5 лет педагогического опыта

   Steve Anders
   Преподаватель по английскому языку

   Сертификаты CELTA, IELTS, TESOL. Ведущий преподаватель-методист отделения по английскому языку в Учебном Центре Best Repetitor.

   Татьяна Рябошапка
   Старший преподаватель по истории Украины

   Победитель всеукраинских олимпиад по истории Украины 2018 – 2020 г. 5 лет педагогического опыта.