Підготовка до ЗНО/НМТ з хімії

Підготовку проводять колишні випускники факультету хімії, медалісти та призери олімпіад. 

  • Проводимо індивідуальні уроки 2 рази на тиждень по 60 хвилин.
  •  Ретельне опрацювуємо шкільну  програму з 7 по 11 клас для заповнення прогалин в знаннях та паралельно проходимо всі тести з екзамену ЗНО за минулі роки.
  • Працює методика парного  навчання, уточнюйте.

Уроки проходять в нашому центрі в Києві на Позняках, або онлайн. 

Для отримання високих балів на ЗНО з хімії рекомендується записуватися на курс мiнiмум за 6 місяців до проходження іспиту.

В центрі дуже часто працюємо за методикою парного навчання. Можливі уроки в форматі 1 вчитель – 2 учні. 

Цей метод працює, коли підлітки відстають від шкільної програми.

Ви зазвичай займаєтесь  зі своїм однокласником або другом. Вартість для вас за 20 індивідуальних уроків становить  10 500 грн, ваш колега по навчанню сплчує 5 250 грн і ви замаєтесь разом!

Ільдар Бах

Викладач хімії та біології

Провідний викладач відділення з хімії в Навчальному Центрі Best Repetitor. Викладач НТУУ КПІ. 5 років педагогічного досвіду

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

6 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

10 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

18 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор для підготовки до ЗНО/НМТ з хімії

Навіть при наявності високого шкільного балу, самостійно добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії досить складно. Щоб заповнити наявні прогалини в знаннях, розібрати тестові завдання й просто підвищити свій рівень знань, потрібен гарний репетитор з хімії для підготовки до ЗНО. Хороші вчителі з нестандартним підходом й великим досвідом роботи зі школярами викладають в центрі Best Repetitor.

У нашому освітньому центрі працюють педагоги, які закінчили хімічні факультети престижних українських ВНЗ, ставали призерами та переможцями олімпіад з хімії. Випускники, які закінчили наші курси, традиційно отримують високий бал на ЗНО й надходять в хороші університети.

Перевагами навчання в нашому репетиторському центрі є:

  • Новітні та унікальні методики навчання;
  • Пробудження в учнів природного інтересу до предмета;
  • Індивідуальний підхід до кожного учня;
  • Можливість вибору оптимального методу навчання;
  • Доступні ціни та знижки.

Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з хімії

Якщо немає бажання або можливості відвідувати курси, у нас проводиться підготовка до ЗНО з хімії online, що дозволяє навчатися з будь-якого району Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Програма онлайн навчання не дуже відрізняється від стандартного курсу, тому школяр може отримати ті ж знання, але не виходячи з дому та не витрачаючи час на дорогу. Зв’язок з учителем забезпечується за допомогою скайпу, зуму та інших програм.

Підготовка до ЗНО з хімії в аудиторіях Best Repetitor

Підготовка до ЗНО з хімії проводиться в Києві в 5 хвилинах від метро Позняки. Для запису на курси залиште заявку на сайті Best Repetitor або зв’яжіться з нами за номером +38 (097) 004 99 44.

Курси підготовки до ЗНО з хімії

У нас проводяться індивідуальні уроки для учнів 7-11 класів. При цьому є експрес підготовка, що дозволяє якісно підготуватися до ЗНО з хімії за максимально короткий термін. Для отримання всіх необхідних знань й гарантованої здачі тестування на високий бал, на курси рекомендується записуватися мінімум за 6 місяців до тестів.

Індивідуальні заняття підходять усім учням, незалежно від їх рівня знань. Викладач розробляє програму з урахуванням поточного рівня знання предмета, а також наявних прогалин в знаннях. Педагог ретельно опрацьовує з учнем шкільну програму й паралельно цьому розбирає з ним завдання, які можуть зустрітися на тестуванні. Інтенсивність занять підбирається в індивідуальному порядку.

Можливо також парне навчання разом зі своїм однокласником чи приятелем. При парному навчанні з’являється додаткова мотивація, бо успіхи товариша є найкращим стимулом.