Підготовка до ЗНО з історії України

Репетитори центру – переможці олімпіад на всеукраїнському рівні, що навчалися в найкращих університетах України на факультеті Біології за спеціальностями біологія і біофізика,
біохімія, ботаніка, генетика, фізіологія.
Учні з нашими викладачами мають можливість:

 • Опрацювання шкільної програми, але за коротші терміни;
 • Закриття “хвостів” з Біології;
 • Підвищення мотивації до самостійного навчання;
 • Заняття проходять онлайн або в репетиторсьокому центрі на Позняках.

Випускники Best Repetitor традиційно набирають високий бал при проходженні ЗНО. Уже 8 років ми успішно допомагаємо своїм учням вступати до найпрестижніших університетів країни.

Методика парного навчання: в центрі працює методика парного навчання. Записуйтесь та проходьте навчання зі своїм однокласником або другом. Вартість за 40 уроків × 60 минут = 18 000 грн. Другий учень сплачує 9 000 грн, і ви займаєтесь разом!

Тетяна Рябошапка

Старший викладач історії України

Переможець всеукраїнських олімпіад з історії України 2018 – 2020 р. 5 років педагогічного досвіду.

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

6 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

10 500 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

18 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор для підготовки до ЗНО з історії України

Курс підготовки до ЗНО з історії України необхідний усім учням, які планують отримати високий бал на тестуванні. Добре здати зовнішнє незалежне оцінювання без ретельної підготовки з грамотним й досвідченим викладачем досить складно. Часто ЗНО з історії провалюють навіть ті учні, які під час навчання у школі стабільно отримували високі оцінки.

Якісно підготуватися до ЗНО з історії України допоможуть викладачі центру Best Repetitor. Нашими педагогами є успішні випускники факультетів історії, які закінчили навчання з високим балом. Вони знайдуть підхід до будь-якого учня, незалежно від його рівня знань й швидкості засвоєння інформації. Школярі, які пройшли наші підготовчі курси, традиційно добре здають ЗНО та вступають до престижних українських університетів.

Є кілька причин записатися саме в наш центр:

 • У нас працюють найкращі репетитори з великим досвідом;
 • Використання новітніх методик навчання;
 • Розробка індивідуальних програм навчання, враховуючи поточний рівень знань учня, наявних у нього прогалин й часу, який залишився до тестування.

Курси підготовки до ЗНО з історії України

У нас проводяться індивідуальні заняття, на яких учитель приділяє весь час одному учневі. Завдяки цьому, викладач може коригувати програму навчання. Педагог ретельно опрацьовує з учнем шкільний матеріал за 5-11 клас, а також розбирає питання й завдання, які можуть зустрітися на тестуванні. Для кожного учня підбирається індивідуальний графік занять, який залежить від ваших побажань, рекомендацій викладача після першого уроку й близькості ЗНО. Тривалість одного уроку – 60 хвилин.

Підготовка до ЗНО з історії України від Best Repetitor

В Best Repetitor працюють кращі репетитори з історії у Києві. При цьому у нас доступні ціни. Вартість 10 занять – 6 500 грн, 20 – 10 500 грн, 40 уроків – 18 000 грн. Записуватися на курси рекомендується не пізніше, ніж за 6 місяців до тестування.

Уроки проводяться в Києві на Позняках в 5 хвилинах від метро, а також в режимі онлайн завдяки чому ви не будете прив’язані до місця та зможете навчатися з будь-якого району: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район і т.д. Щоб записатися на підготовчі курси до ЗНО з історії, зателефонуйте нам за номером +38 (097) 004 99 44 або заповніть відповідну форму на офіційному сайті.

ДПА з історії України

У 9 класі школярі здають два обов’язкових державних підсумкових іспитів: з української мови та математики. Третім предметом на вибір може бути призначено ДПА з історії України. Це досить складний предмет, який насилу дається навіть круглим відмінникам. Складнощі здачі ДПА з історії пов’язані у першу чергу з величезною кількістю дат, які треба запам’ятати. При цьому на ДПА з історії України у 2022 році будуть питання за увесь минулий за роки навчання матеріал. Таким чином, треба навіть знати відповідь на питання, які учень міг проходити, наприклад, кілька років тому, й вже давно забув дану тему.

Складнощі з підготовкою до ДПА з історії України у 9 класі

Багато батьків упевнені, що якщо їх дитина добре вчиться та отримує з історії високі оцінки за чверть, то й за державну підсумкову атестацію вона обов’язково отримає високий бал навіть без підготовки. І це велика помилка. Як показує практика, ДПА з історії завдає багато неприємностей навіть учасникам олімпіад, адже якщо не освіжити у своїй пам’яті усі дати та події, які вивчалися ще в 6-7 класі, то не вдасться правильно відповісти на велику кількість питань.

З історії України ДПА у 2022 році буде одним з найбільш складних іспитів. При цьому деяким учням, які планують поступати на історичний факультет в який-небудь престижний університет, важливо отримати високий бал.

Чи можливо самостійно підготуватися до ДПА з історії України у 2022 році?

Більшість школярів та їх батьків віддають перевагу самостійній підготовці. В деяких випадках це дійсно дає гарні результати, але тільки якщо дев’ятикласник старанно вчиться, приділяє на навчання багато часу й використовує спеціальні підручники. І навіть усе це в комплексі не гарантує отримання високого балу на іспиті. Основними проблемами при самостійно підготовці до ДПА у 9 класі з історії України можна назвати:

 • Великий об’єм матеріалу, який необхідно повторити;
 • Складнощі проведення «пробного» іспиту та його подальшої перевірки;
 • Відсутність нормальної дисципліни та контролю – більшість школярів банально не приділяють досить часу на підготовку до ДПА з історії України;
 • Немає можливості об’єктивно оцінити свій рівень знань та виявити свої слабкі сторони;
 • Відсутність адекватної методики навчання й використання неправильного підходу.

Через усе це повторити або вивчити пройдений раніше матеріал украй складно. Із-за цієї причини ДПА з історії України у 9 класі часто підводить навіть найстаранніших учнів.

Оптимальний метод підготовки до ДПА з історії України

Краще за все підготуватися до державної підсумкової атестації допоможе грамотний та досвідчений репетитор. Саме репетитори допомагають школярам отримувати високі бали по ДПА з історії у 11 класі та у 9 класі. Переваги навчання з репетитором очевидні:

 • Він складе оптимальну програму навчання, що враховує рівень знань учня й час, що залишився до іспиту;
 • Школяр отримує тільки ту інформацію, яка йому допоможе на іспиті (тобто, викладач не навантажує пам’ять учня непотрібними відомостями);
 • Учень пише тестові завдання, які схожі з тими, що будуть на іспиті, а це у свою чергу допомагає краще підготуватися до іспиту, набратися упевненості у своїх силах, навчитися правильно розподіляти час на усі завдання;
 • Репетитор контролює дев’ятикласника й стежить за тим, щоб він робив усе за програмою навчання;
 • Викладач допоможе виявити сильні та слабкі сторони.

Якщо потрібен дійсно хороший репетитор, який допоможе якісно підготуватися до ДПА у 9 класі з історії України, то слід звертатися за допомогою в освітній центр Best Repetitor.

Особливості підготовки до ДПА в Best Repetitor

Оскільки ДПА з історії України є складним іспитом, викладач Best Repetitor намагається знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Тобто, не можна використовувати якусь одну чарівну методику, яка допомагає усім підряд. З різними учнями спрацьовують різні підходи, й наші репетитори це прекрасно розуміють. Педагоги не просто повторюють з учнем увесь пройдений за роки навчання у школі матеріал, але й дають їм нові знання.

Підготовку до ДПА з історії України можна навіть пройти онлайн. Навчання online не менш ефективне, чим навчання у класі. При цьому школяру не треба витрачати час на дорогу, і цей час він може витратити на закріплення матеріалу. Окрім іншого, навчання онлайн дає можливість пройти підготовку до іспиту з кращими репетиторами навіть тим школярам, які живуть за межами Києва.

Онлайн заняття з підготовки до ЗНО з історії України

Репетитор з історії України може проводити заняття в онлайн-режимі. Для цього використовуються такі програми, як скайп, зум та інші. Програма online занять не дуже відрізняється від звичайних курсів. А основними перевагами віддаленого навчання є:

 • Заняття проходять в комфортних для школяра умовах;
 • Не потрібно витрачати час й гроші на дорогу;
 • Якісно підготуватися до ЗНО з історії можуть навіть ті учні, які живуть за межами Києва.