Дана програма дозволяє відпрацювати всі проблемні місця в знаннях школяра за минулий рік, а також дає можливість вивчати курс математики наступного навчального року. Ваша дитина буде заздалегідь підготовлена до шкільної програми з математики. Розбиратиметься в темах, які проходять у школі, а також підтягне кожну прогалину в знаннях за попередній навчальний рік.

Заняття проходять у міні-групах (3-5 осіб) та індивідуально. Частота занять 2-3 рази на тиждень.

Центр навчає школярів 6-11 класів, а також готує студентів ЗВО. У центрі Best Repetitor діє дворівнева система навчання:

  1. Перший рівень навчання розрахований на школярів, які мають низькі оцінки з математики в школі, мають прогалини в знаннях. Проходження рівня 1 дозволяє значно поліпшити успішність школяра з математики, а також алгебри та геометрії в школі. Даний курс також дозволяє успішно пройти державну атестацію з математики ДПА.
  2. Другий рівень розрахований на підготовку школярів до вступу в математичний інститут в Україні або закордоном. Дану програму можна проходити українською або англійською мовою. Знань, отриманих за програмою достатньо для успішного складання державних іспитів ЗНО та вступного іспиту в математичний інститут. Якщо потрібен вступ на спеціальність, пов’язану з математикою закордоном, ми рекомендуємо обирати дану програму англійською мовою.