Репетитор англійської мови 6-11 класи

Наші репетитори медалісти і призери олімпіад, колишні випускники філологічних факультетів України пропонують:

 • Англійська за шкільною програмою
 • Англійська для подорожей та життя
 • Мотиваційний аспект
 • Підготовка до екзаменів: IELTS, TOEFL, ЗНО, ДПА.

Навчання проходить в нашому центрі на Позняках або онлайн.

Англійська Індивідуально дозволяє детально відпрацювати кожне уміння школяра, необхідне для вільного володіння англійською мовою, а також правильне використання граматичних конструкцій у мовленні.

Індивідуальне навчання розробляється з урахуванням особливостей кожного школяра. Ми знаходимо і відразу ж відпрацьовуємо слабкі сторони та наявні прогалини в знаннях. Ми проводимо 60 хвилинні заняття мінімум 2 рази на тиждень. Навчання проходить в нашому офісі на Позняках, а також онлайн.

Методика парного навчання: у центрі працює методика парного навчання. Записуйтесь і приходьте зі своїм однокласником або другом. Вартість за 40 уроков × 60 минут = 25 000 грн. Другий учень сплачує 12 500 грн. і ви займаєтесь разом! Важливо, щоб ви и ваш напарник були дуже близькими по рівню володіння англійською мовою.

Steve Anders

Старший викладач англійської мови

Сертифікати CELTA, IELTS, TESOL. Провідний викладач-методист відділення з англійської мови в Навчальному Центрі Best Repetitor.

Виникли питання?

Напишіть нам і ми відповімо на всі ващі запитання
Якість гарантують

Вартість занять

Оберіть бажану кількість занять для вашої дитини

10 Занять

7 900 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

20 Занять

14 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

40 Занять

25 000 грн.

К-сть занять на тиждень: 2 заняття

Дні занять: Пн–Сб

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Час занять: 07:45–21:10

Замовити курс

Репетитор з англійської мови у Києві

Знання англійської відкриває привабливі можливості в майбутньому, про що краще замислитися ще в шкільні роки. Володіння мовою, якою говорять в більш ніж 50 країнах, підвищує шанси вступити до престижного ВНЗу, отримати високооплачувану роботу, зробити гарну кар’єру. Навички з такого предмету, як англійська мова роблять людину більш впевненою в собі, цілеспрямованою.

Що може дати репетитор англійської мови Київ?

Вивчення англійської мови організовує, дозволяє реалізувати далекосяжні плани. Краще займатися набуванням навичок та підвищенням рівня володіння, ще перебуваючи у школі. Додаткові заняття, які буде проводити репетитор англійської мови, можна поєднувати зі шкільними уроками. Звичайна програма в школі при всьому бажанні дитини не дасть необхідного знання.

Коли в класі багато учнів, вчитель не в змозі приділити достатньої уваги кожному. Якщо учень не встиг опрацювати матеріал, не зрозумів якісь правила, наступні теми йому будуть даватися ще важче. А майбутні іспити чи тестування взагалі можна завалити або не розраховувати на нормальну оцінку. Підготовка до зно, яка відкриває двері до бажаного ВНЗ, також потребує допомоги фахівця, який має великий досвід роботи.

Аби не відставати від шкільної програми, отримати високий бал на іспитах чи вступних тестах, краще звернутися до центру Best Repetitor, де викладають репетитори англійської мови в форматі онлайн, індивідуальних або групових занять.

Кожен репетитор англійської мови, це висококваліфікований спеціаліст, який закінчив ВНЗ, довго практикувався, володіє сучасною та ефективною методикою викладання. Досвід роботи з учнями допомагає викладачу знаходити підхід до дитини, отримувати високі результати у її навчанні.

Які переваги дає вивчення англійської мови в центрі Best Repetitor?

Коли постає необхідність підтягнути предмет, або підвищити рівень його знання, виникає питання: а як саме це зробити. Існує декілька способів, щоб вивчити англійську мову. Самостійні заняття звичайно не потребують багато матеріальних вкладень, але й дають дуже мало та повільно. Оптимальним варіантом, що покращити вимову, володіти граматикою, орфографією, правописом, набути знання, є репетитор англійської мови в нашому центрі. Вивчення мови з викладачем має свої переважні особливості.

 • Обираєте курси недалеко від місця проживання. Так дитина буде встигати на заняття після загальноосвітньої школи, не пізно повертатися додому, не витрачати багато коштів на дорогу. До того ж наш центр розташований поряд зі станцією метро, тому добиратися буде не важко.
 • Ми пропонуємо пробне заняття, яке допоможе вам зрозуміти, чи підходить техніка навчання в центрі.
 • Дитина проходить тестування, щоб репетитор зрозумів рівень володіння англійської мови, зміг підібрати відповідну програму навчання.
 • Заняття проходять цікаво для дитини, якій не доведеться на них нудьгувати. Пробудити інтерес дитини до свого предмета – це завдання репетитора з англійської мови, з яким той справляється на відмінно.
 • Навіть після курсів, учень не припиняє розвиватися та продовжує займатися мовою, роблячи це з задоволенням.
 • Коли потрібна інтенсивна підготовка до зно, дпа, іспитів, тестування, обов’язково допоможе репетитор англійської мови.
 • На курсах, які веде викладач англійської мови в Києві, дитина зможе розширити свій словниковий запас, поліпшити вимову. Вона стане розуміти мову на слух, покращить граматику, зможе спілкуватися на англійській, доречно вставляти до контексту фрази.
 • Вартість курсу «англійська для школярів» досить прийнятна.
 • Можливість обирати зручний графік навчання.

 

Для кого проходить навчання

Заняття проводяться для школярів 6-11 класів, в тому числі для випускників, які збираються вступати до ВНЗ.

Вивчення англійської мови з репетитором на індивідуальних заняттях

Вся увага викладача буде спрямована на учня, з яким він займається персонально. Дитині буде легше озвучувати свої думки англійською мовою, не побоюватися негативної реакції решти учнів. Репетитор англійської мови, який веде індивідуальні заняття підходить дітям, які соромляться говорити іноземною, щоб з їх помилок не сміялися.

Наодинці з фахівцем, який має підхід до дитини з будь-яким характером та здібностями, таких проблем не виникне. Потрібна програма розглядається ретельно, з обов’язковим повторюванням матеріалу, та перевіркою домашньої роботи. Програма розробляється персонально під кожного учня, відповідно до його рівня знання, та бажаної цілі.

Індивідуальні заняття обирають старшокласники, які налаштовані отримати вищу освіту в престижному закладі, тому їм потрібна ефективна та швидка підготовка до зно або іспитів.

Англійська мова онлайн

Багато учнів віддають перевагу саме цьому, зручному способу навчання, коли не потрібно навіть виходити з дому, щоб оволодіти англійською мовою. Англійська мова для дітей викладається через такі доступні додатки, як Zoom або Google Meet. Уроки конструктивно нічим не відрізняються від очних занять. На них розглядаються такі ж самі теми, так же чітко та зрозуміло доноситься інформація, обирається комфортний темп навчання. Володіння англійською, якого можна досягнути на онлайн заняттях, покращить пам’ять, дозволить краще засвоювати інші предмети, розвине мовні навички.

Репетиторський центр Best Repetitor знаходиться в ТЦ «Центрум» на Позняках в 5 хвилинах від станції метро, і він доступний для мешканців усіх районів Києва: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Для запису на заняття з англійської мови зателефонуйте за номером +38 (097) 004 99 44 або залиште заявку на офіційному сайті.

Вартість 10 занять становить 9 000 гривень. У тиждень проходить два уроки по 60 хвилин, а тривалість курсу становить 1,5 місяця. При замовленні двох або більше курсів передбачена знижка. Наприклад, 20 занять коштує вже 15 000 гривень, а 40 уроків – 18 000. При парному навчанні другий учень отримує знижку 50%. Якщо потрібен репетитор з англійської мови у Києві за доступною ціною, тоді звертайтеся в наш центр.

Групові заняття з англійської мови

Заняття в міні-групах рекомендуються учням із середнім або високим рівнем знань. Групові заняття – це можливість спілкуватися з іншими учнями, порівнювати досягнення, прагнути покращити свої результати у вивченні англійської мови.

Репетитор англійської мови в Києві, шо має досвід викладання, навчить дітей сприймати інформацію, підвищити свій рівень знання. Невелика кількість учнів сприяє тому, що викладач зможе приділити увагу кожному. Тобто дитина буде залучена до загального навчального процесу. Вона буде мотивована, щоб ставати кращою, ефективно навчати такий корисний предмет, як англійська мова.

Групові заняття з англійської мови

Заняття в міні-групах рекомендуються учням із середнім або високим рівнем знань.