Репетитор з правознавства

Репетитори центру – успішні випускники юридичних факультетів, історії та правознавства в рейтингових університетах України.

 • Покращення рівня знань з дисципліни “Правознавство”
 • Допомога в підготовці до іспитів, тестів, вступу в університет
 • Формування у школяра інтересу до самостійного вивчення дисципліни права в майбутньому

Заняття проходять індивідуально. Також є варіант парних уроків: 1 викладач – 2 учні. Можна проходити навчання зі своїм другом. Ціна за курс з 10 занять по 60 хвилин – 4 900 грн. Другий школяр отримує знижку 50% знижку на весь курс.

Уроки з правознавства вiдбуваються в нашому центрi на Позняках або дистанційно.

  logan-isbell-F5b7_OD4IMA-unsplash
  • Правознавство індивідуально з репетитором. Викладач дає весь необхідний матеріал я з предмета, помітно підвищує рівень школяра.
  • Підготовка до іспитів, вступу до вузу. Розбір тем і нюансів, які не розглядають в школі. Учень отримує серйозну підготовку і може претендувати на місце в престижному університеті.
  • Правознавство з репетитором онлайн. Індивідуальні заняття доступні оффлайн в нашому освітньому центрі на Позняках і онлайн по Skype.
  Старший викладач з правознавства

  Володимир Кушнір

  Провідний викладач відділу з правознавства в навчальному Центрі Best Repetitor.

  Учитель року 2017 у номінації “Правознавство”, практикуючий юрист-міжнародник. 7 років викладацького досвіду 

  pra

  Виникли питання?
  Зв’яжіться з нами

   Вартість індивідуальних занять

   Правознавство

   4 900 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Правознавство

   9 000 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Правознавство

   15 000 грн.

   К-сть занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн–Сб

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: 07:45–21:10

   Репетитор з правознавства у Києві

   У навчальному центрі Best Repetitor працюють кращі репетитори по праву у Києві. Викладачі нашого центру використовують новітні методики навчання та намагаються знайти персональний підхід до кожного учня. Репетиторами центру є успішні випускники юридичних факультетів з топових університетів України. Для учнів забезпечуються комфортні умови навчання, що дозволяє досягати високих результатів за максимально короткий проміжок часу.

   Вивчення правознавства в нашому центрі дає наступні результати:

   • Підвищення рівня знань та покращення успішності;
   • Заповнення наявних прогалин в знаннях;
   • Ефективна допомога в підготовці до тестів, іспитів, вступу до ВНЗ;
   • Формування у школяра природного інтересу до права й самостійного вивчення цього предмета.

   Для кого проходить навчання

   Репетитор з правознавства рекомендується учням 10-11 класів, які готуються до іспитів або планують вступати до університету на юридичний факультет.

   Місцезнаходження

   Наш центр знаходиться на Позняках в 5 хвилинах від станції метро, що дозволяє швидко добиратися з будь-якої частини міста: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Репетиторський центр розташований в ТЦ «Центрум». Записатися на заняття можна через форму на сайті. А за телефоном +38(097) 004 99 44 можна не тільки записатися до репетитора з правознавства, а й дізнатися необхідну інформацію щодо занять.

   Заняття з правознавства онлайн

   Уроки можуть проводитися online по скайпу, зуму або за допомогою інших схожих програм. Дистанційне навчання є справжнім порятунком в період пандемії, а також для тих школярів, які хочуть займатися з кращими репетиторами країни, але не мають можливості відвідувати наш центр.

   Групові заняття з правознавства

   Групові заняття з правознавства у нашому центрі не проводяться. Однак передбачене парне навчання з однокласником чи приятелем.

   Індивідуальні заняття з правознавства для старшокласників

   Індивідуальні заняття з репетитором по правознавству дозволяють за короткий період часу отримати якісні знання, підвищити свій рівень розуміння предмета й швидко підготуватися до іспитів та тестування. При персональних заняттях програма навчання розробляється під певного учня, в залежності від його поточного рівня знань й цілей навчання. В процесі навчання викладач може коригувати програму й робити акцент на слабких сторонах школяра.

   Скільки коштують заняття

   Вартість 10 персональних занять становить 4900 гривень. Тривалість одного курсу становить півтора місяця, на тиждень проводиться по два уроки. Якщо замовляється 20 і більше занять, то надається знижка. Ціна 20 занять становить 9000 гривень, а 40 уроків – 15000 гривень. Тому вигідніше записуватися відразу на кілька курсів.