Вже давно репетитор – вірний супутник старшокласника. Особливо в складну пору підготовки до ЗНО та ДПА. Але у батьки мають і інші мотиви, коли наймають дитині репетитора. Чому зараз такий бум репетиторства і яка від цього користь?

Як визначити, що потрібен репетитор

У психології є модель «Табуретки на трьох ніжках»: одна ніжка – це інтелект дитини, друга ніжка – творча складова, а третя – це його впевненість в собі. І якщо третій ніжки немає, то особистість не може сформуватися до кінця, та й успіху не буде.

 

  • Репетитор-помічник не тільки допомагає із завданнями, але і зміцнює віру учня у свої сили, в те, що він може вирішити задачу, пройти тест, успішно скласти іспит.

 

  • Наших викладачів наймають навіть відмінникам. Навіщо? Відповідь, як правило, така: щоб було не страшно перед олімпіадою, перед зрізом знань, перед тестуванням та екзаменами.

 

  • Бувають і такі випадки, що дитина – творча особистість, навчання його зовсім не приваблює. Він хоче малювати, співати, писати сценарій до фільму, а школа тільки заважає, але вчитися-то треба. Тут і приходять на допомогу творчі та креативні спеціалісти нашого центру. Вони знаходять особистий та цікавий підхід до кожного учня.

 

Щоб зацікавити вашу дитину у вивченні української мови переходьте за посилання, ознайомлюйтесь з інформацією та приводьте вашу дитину на заняття.

Коли потрібно найняти репетитора української мови?

З чим допомагає репетитор

Репетитор з української мови є помічником для учня та у найкоротші терміни заповнює прогалини з усіх розділів мовознавства. Також викладач виконує наступні функції:

 

  • пояснює дитині матеріал, зберігаючи вам час і сили
  • економить ваші гроші, так як ви можете займатися онлайн
  • покращує граматичний аспект, розвиває живу українську мову
  • допомагає з підготовкою до складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання

Українська мова є найважливішим предметом у школі та важливою мовою у спілкуванні в подальшому, тому краще зараз зробити вклад в знання вашої дитини у цій галузі та бути спокійними за їх успіх.