Постановка вимови – це те, з чого треба починати вивчення української мови. Один з кращих способів навчитися правильно вимовляти звуки – це бачити, як кажуть носії мови, і наслідувати їх. Бажано поставити правильну вимову на самому початку вивчення мови, але з бажанням учня правильно говорити допоможуть викладачі.

 

Як поліпшити вимову

Методи поліпшення вимови

  • Необхідно тренувати вимову окремих звуків.

у мові є набір особливих звуків. Зазвичай, правильну вимову звуків починають з вивчення алфавіту і читання слів по буквах.

  • Правильне заучування слова.

під час вивчення нових слів, важливо відразу визначити, як правильно читати слово.

  • Необхідно стежити за наголосом та інтонацією.

Найбільш значимі частини мови повинні бути ударними. Бажано вчитися повторювати фрази за спікерами або репетиторами, щоб навчитися ставити інтонації в пропозиціях правильно. Також, потрібно говорити чітко і голосно.

  • Робота над швидкістю вимови.

Для поліпшення навичок швидкого говоріння, необхідно користуватися вправами на швидкість читання (читати спочатку повільно і з розстановкою, а потім швидше і швидше, читати на час), вчити скоромовки. Тренуватися говорити в природному темпі можна спочатку на окремих словах, поєднуючи їх в фрази, а потім вже цілими реченнями.

 

Чим може допомогти репетитор

Викладач допомагає також з вищеперерахованими методами, тому що учні самостійно не завжди бажають самостійно вивчати мову, тим паче виділяти час на працю, к прикладу, зі скоромовками.

 

Репетитори у нашому центрі:

  • деякі з них носителі української мови
  • вони мають програми, які спеціально підібрані під кожного учня пов’язані з акцентом на вимову
  • розбирають транскрипцію англійської мови

 

Всі ці можливості доступні вам в нашому навчальному центрі. У вас є вибір: займатися оффлайн або онлайн.

Якщо у вас є необхідність поліпшити якість розмови на українській мові у вашої дитини – сміливо звертайтеся до нас. Ми полегшуємо життя вам і вашим дітям.