Рівень англійської: never stop

Українські студенти часто користуються власними вимірами рівня володіння англійською – “за кордоном виживу”, “ іноземець зрозуміє, що я мав на увазі”, “для школи піде”, “з перекладачем впораюся”, “інструкцію прочитаю”. Між рядків в подібних твердженнях, як правило, звучить: “ну і що, що я пасивний стан плутаю і не всі перфекти розумію, головне знати англійські слова і бути сміливішими!” Але це не зовсім так.

Викладачі Best Repetitor допоможуть вам говорити і писати на грамотно англійською – коли вас будуть чути, а не намагатися слухати, коли ви зможете англійською пояснити різницю правил дорожнього руху між країнами і зміст пісень Скрябіна.

 

Закрити “хвости”

Будувати будинок без фундаменту, чи дах без будинку – даремна справа , тому першим етапом роботи з нашими вчителями завжди є вирівнювання прогалин в знаннях і капітальний ремонт  минулих темах. Також ми визначимо рівень словникового запасу і складемо графік його поповнення. За вас вчити слова не будемо, але проконтролюємо і не відпустимо без значної добавки.

 

Це базова частина нашої роботи – вона необхідна як школярам для поліпшення успішності або високого бала на зовнішньому незалежному оцінюванні, так і людям, які вже попрощалися зі шкільними стінами, але не з англійськими підручниками. Після закритих “хвостів” відкриваються нові горизонти – яскраві та  цікаві. Адже вчити мову без прогалин приємніше, ніж отримувати в лоб старими граблями, наступаючи на них раз по раз.

 

ЗНО: вивчити і здати

Не сплутати час і правильно відповісти в умовному способі; не переплутати в аудіюванні “won`t” і “want”; не сплутати структуру офіційного і напівофіційного листа у власному висловленні – у цій бойовій підготовці вам допоможе репетитор англійської мови нашого центру. Усі вчителі в Best Repetitor проходять спеціальні курси з підготовки дітей до ЗНО. Вони знають типові помилки абітурієнтів з власного досвіду та  досвіду колег, а також стежать за всіма нюансами від Міністерства освіти України. Вони підготують вас з урахуванням кейсів минулих років і застережень на поточний рік.

Наші викладачі не тільки допоможуть підтягнути зання англійської, а й допоможуть  психологічно – підкажуть найвигідніший для вас алгоритм вирішення різного типу завдань і заучування того, що підлягає тільки заучуванню. Англійська, як і будь-яка мова, має чимало винятків – і без них ви від нас не підете.

Поєднати всі  теми в єдиний потік, який буде допоможе заговорити і чути англійську, створити з цеглинок величезний будинок – ось до чого прагнуть викладачі нашого центру. Заняття проходять в офісі, який розташований в п’яти хвилинах від метро, а також ми надаємо можливість навчання по skype із записом для повторного перегляду.

У нас ви можете підтягнути шкільні оцінки, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання або взяти уроки для особистого росту. Ми з повагою ставимося до людей, які не зупиняються на досягнутому і вдосконалюють свої скіли. В цьому ми хочемо бути кращими помічниками – never stop!

 

Ольга Прохоренко

Переможець всеукраїнських олімпіад з української мови 2017 – 2019 р. 6 років педагогічного досвіду.