Репетитор математики для школярів 6 -11 класів

Наші репетитори медалісти і призери олімпіад, колишні випускники математичних факультетів України пропонують:

 • Наздогнати незрозумілий матеріал
 • Мотивувати та допомогти виконувати завдання самостійно
 • Розвинути інтерес та бажання для самостійної роботи

Уроки проходять в офісі на Позняках або онлайн.

  Преподаватель по математике для школьников
  • Індивідуальні уроки з алгебри та геометрії. Разом з викладачем учень працює над кожною дисципліною окремо, детально розбираючи усі моменти.
  • Напрацювання навичок вирішення математичних завдань. Навчання включає тренування роботи з малюнками, схемами, таблицями, теоремами, які раніше викликали труднощі.
  • Математика з репетитором онлайн. Усі програми доступні як у нашому репетиторському центрі на Позняках, так і в онлайн форматі. Уроки для студентів 6-11 класів.
  • Учні центру Best Repetitor традиційно вирізняються високою успішністю серед своїх однокласників.
  Старший викладач з математики

  Ганна Гурова 

  Провідний викладач відділу з математики у Навчальному Центрі Best Repetitor. 

  Переможець всеукраїнських олімпіад з математики. Учитель року 2019. Стаж викладання – 7 років.

  sm (1)

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?
  ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

   ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

   МАТЕМАТИКА

   6 500 грн.

   Кількість занять на тиждень:  2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   10 500 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   18 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   Репетитор з математики Київ

   Математика не всім дітям дається легко. Для багатьох, це досить важкий предмет, викладання якого в звичайній школі буває недостатньо. До того ж в класі, де багато учнів не завжди вдається зрозуміти матеріал, тому що учні мають різні здібності. Для одних, вивчити матеріал та зрозуміти з першого разу тему не викликає складнощів. Інші ж потребують більш ретельного розгляду матеріалу, не можуть одразу отримати результат у вигляді знання.

   Таких випадків, коли нерозуміння накопичуються, й дитина відстає від програми, достатньо, щоб звернутися за допомогою до досвідченого фахівця з математики. Репетитор з математики Київ пропонує ефективну програму навчання, знає як найти індивідуальний підхід до дитини, розкрити її потенціал.

   Приватні уроки, які проводить репетитор з математики допоможуть краще засвоювати шкільний матеріал, не відставати по предмету. Є й інші причини, коли необхідні репетитори з математики. Це не лише додаткові заняття, а зовсім інша, ніж в загальноосвітній школі методика навчання. Математика для учнів молодших та середніх класів, алгебра та геометрія для старшокласників.

   Все це допоможе вивчити репетитор з математики Київ, який викладає в Best Repetitor. В нашій школі в Києві репетитори з математики мають не просто вищу освіту, а дуже високий рівень навичок та підготовки. Вони брали участь в олімпіадах з математики, займали перші місця, були медалістами.

   Коли потрібні репетитори з математики?

   •  Якщо у дитини нематематичний склад розуму, тому предмет дається важко. В математиці зазубрити наданий матеріал, правила та формули недостатньо. Отриману від вчителя з математики інформацію треба ще розуміти, правильно нею користатися.
   • Учень пропустив декілька тем, тому що хворів, або з інших причин. Тепер йому потрібно наздогнати однокласників, щоб якісно виконувати вправи, вирішувати складні завдання. Старшокласник планує вступати до ВНЗ, тому треба якісна підготовка до зно. Це важливий крок, від якого залежить подальша доля підлітка. Репетитор з математики, який має великий досвід роботи допоможе дитині, щоб підготовка до зно мала очікувані результати.
   •  Необхідна гарна підготовка до іспитів з математики, майбутнього тестування, для участі в олімпіаді.

                Які переваги дає навчання з репетитором в нашому центрі?

   Щоб досягти успіхів, одного бажання та мотивації буває недостатньо. Потрібен розуміти предмет, використовувати матеріал, який не входить до шкільної програми, а допоможе розвинути здібності дитини.

   • Викладач математики, який має вагомий досвід роботи, буде займатися з усне індивідуально. Перший же пробний урок, який проведе репетитор з математики Київ, допоможе йому зрозуміти рівень знання дитини, наявність або відсутність прагнення до навчання. За підсумком, зробивши висновок репетитор призначить заняття в нашому центрі, який розташований в Києві по індивідуальній програмі.
   • Дитину очікують не нудні уроки, які відбивають усіляке бажання вчитися, а цікаві заняття. На уроках можна не лише слухати, що говорить репетитор з математики, а ставити питання, проявляти себе.
   • Часто математика не дається тоді, коли не має зацікавленості. Викладач математики з нашого центру зуміє пробудити в дитині інтерес.
   • Заняття в школі проводяться по зручному графіку, що не дозволить дитині пропускати звичайні уроки з математики, своєчасно виконувати домашні вправи, та при цьому не перенапружуватися.
   • Прийнятна вартість навчання з репетитором, в залежності від частоти відвідування занять.
   • Дитина буде легко засвоювати подальшу програму з математики в школі, навчиться вирішувати складні завдання, досягне не аби яких успіхів.
   • Репетитор з математики, який викладає в нашій школі у Києві навчить думати, розвине впевненість в собі.

   Якщо потрібен репетитор з математики за адекватною ціною у Києві, включаючи Осокорки, Позняки,

   Харківський, Лівий берег, Дарницький район, то звертайтеся до нас. Записатись на заняття можна онлайн на офіційному сайті або за телефоном +38 (097) 004 99 44. Навчальний центр знаходиться на Позняках в 5 хвилинах від станції метро.

   Для кого проводяться заняття?

   У нас працюють найкращі вчителі математики у Києві, які проводять заняття для школярів 6-11 класів.

   Особливості індивідуального заняття з математики

   Коли репетитор з математики та учень залишаються наодинці, проводять таким чином багато часу, виникає атмосфера довіри. Дитина не відволікається на інших учнів, не порівнює їх знання та досягнення зі своїми. В свою чергу вчитель з математики зосереджений на одному учні, може на доступній, зрозумілій мові пояснювати матеріал.

   Ви можете замовити індивідуальні уроки з математики в нашій школі, коли потрібно швидко та результативно провести підготовку до ЗНО, екзаменів або олімпіади. За годину, в яку може вкладатися одне заняття, учень зрозуміє тему, покращить успішність.

   Індивідуальні заняття також доречні коли учень почуваються некомфортно поруч з іншими дітьми. Репетитор з математики створить всі умови, щоб сором’язливий учень розкрився, перестав боятися відповідати.

   Заняття з математики в групах

   У кожній групі не так багато дітей, тому репетитори з математики в нашому центрі мають змогу сконцентрувати увагу на кожному учні, визначити пробіли в знаннях. Групові заняття проходять цікаво та продуктивно, в невимушеній атмосфері. Учні всі мають однаковий рівень знання, вивчають нові теми, повторюють та закріплюють пройдений матеріал. Ціль таких занять – поглиблення знань, освоєння шкільної програми, підготовка до зно або олімпіади.

   Онлайн заняття з математики в Києві

   Зручний формат заняття користується популярністю. Учень може комфортно та безпечно почуватися у себе вдома, отримуючи знання дистанційно в потрібному обсязі. Репетитор з математики веде заняття на платформі  Zoom або Google meet шляхом демонстрації свого екрана. На уроках, які ведуть репетитори з математики, що мають великий досвід роботи, відбувається обговорення та рішення завдань, цікаве спілкування.

   Вартість навчання складає 14 000 гривень за cорок занять. Тривалість одного уроку становить 60 хвилин, а заняття проводяться 2 рази на тиждень.

   Наши Репетиторы

   Наши преподаватели медалисты и призеры олимпиад, бывшие выпускники математических и филологических факультетов Украины

   Ганна Гурова
   Ведущий преподаватель отделения по математике

   Победитель всеукраинских олимпиад по математике. Учитель года 2018. Стаж преподавания 7 лет.

   Ольга Прохоренко
   Старший преподаватель по украинскому языку и литературе

   Победитель всеукраинских олимпиад по украинскому языку 2017 – 2019 г. 6 лет педагогического опыта.

   Валентина Синица
   Ведущий преподаватель-методист отделения по физике.

   Член-корреспондент НАН Украины. 6 лет опыта в Учебном Центре Best Repetitor.

   Ильдар Бах
   Ведущий преподаватель отделения по химии

   Ведущий преподаватель отделения по химии в Учебном Центре Best Repetitor. Преподаватель НТУУ КПИ. 5 лет педагогического опыта

   Steve Anders
   Преподаватель по английскому языку

   Сертификаты CELTA, IELTS, TESOL. Ведущий преподаватель-методист отделения по английскому языку в Учебном Центре Best Repetitor.

   Татьяна Рябошапка
   Старший преподаватель по истории Украины

   Победитель всеукраинских олимпиад по истории Украины 2018 – 2020 г. 5 лет педагогического опыта.