Репетитор математики для школярів 6 -11 класів

Наші репетитори медалісти і призери олімпіад, колишні випускники математичних факультетів України пропонують:

 • Наздогнати незрозумілий матеріал
 • Мотивувати та допомогти виконувати завдання самостійно
 • Розвинути інтерес та бажання для самостійної роботи

В центрі успішно  працює методика парного навчання. Записуйтесь і проходьте зі своїм однокласником чи другом. Вартість за 10 уроків × 60 хвилин = 4 900 грн. Другий учень отримує 50 % знижку за навчання!

 Уроки проходять в офісі на Позняках або онлайн.

  Преподаватель по математике для школьников
  • Індивідуальні уроки з алгебри та геометрії. Разом з викладачем учень працює над кожною дисципліною окремо, детально розбираючи усі моменти.
  • Напрацювання навичок вирішення математичних завдань. Навчання включає тренування роботи з малюнками, схемами, таблицями, теоремами, які раніше викликали труднощі.
  • Математика з репетитором онлайн. Усі програми доступні як у нашому репетиторському центрі на Позняках, так і в онлайн форматі. Уроки для студентів 6-11 класів.
  • Учні центру Best Repetitor традиційно вирізняються високою успішністю серед своїх однокласників.
  Старший викладач з математики

  Ганна Гурова 

  Провідний викладач відділу з математики у Навчальному Центрі Best Repetitor. 

  Переможець всеукраїнських олімпіад з математики. Учитель року 2018. Стаж викладання – 7 років. 

  sm (1)

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?
  ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

   ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

   МАТЕМАТИКА

   4 900 грн.

   Кількість занять на тиждень:  2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   9 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   МАТЕМАТИКА

   15 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   Репетитор з математики Київ

   Математика не всім дітям дається легко. Для багатьох, це досить важкий предмет, викладання якого в звичайній школі буває недостатньо. До того ж в класі, де багато учнів не завжди вдається зрозуміти матеріал, тому що учні мають різні здібності. Для одних, вивчити матеріал та зрозуміти з першого разу тему не викликає складнощів. Інші ж потребують більш ретельного розгляду матеріалу, не можуть одразу отримати результат у вигляді знання.

   Таких випадків, коли нерозуміння накопичуються, й дитина відстає від програми, достатньо, щоб звернутися за допомогою до досвідченого фахівця з математики. Репетитор з математики Київ пропонує ефективну програму навчання, знає як найти індивідуальний підхід до дитини, розкрити її потенціал.

   Приватні уроки, які проводить репетитор з математики допоможуть краще засвоювати шкільний матеріал, не відставати по предмету. Є й інші причини, коли необхідні репетитори з математики. Це не лише додаткові заняття, а зовсім інша, ніж в загальноосвітній школі методика навчання. Математика для учнів молодших та середніх класів, алгебра та геометрія для старшокласників.

   Все це допоможе вивчити репетитор з математики Київ, який викладає в Best Repetitor. В нашій школі в Києві репетитори з математики мають не просто вищу освіту, а дуже високий рівень навичок та підготовки. Вони брали участь в олімпіадах з математики, займали перші місця, були медалістами.

   Коли потрібні репетитори з математики?

   • ·         Якщо у дитини нематематичний склад розуму, тому предмет дається важко. В математиці зазубрити наданий матеріал, правила та формули недостатньо. Отриману від вчителя з математики інформацію треба ще розуміти, правильно нею користатися.
   • ·         Учень пропустив декілька тем, тому що хворів, або з інших причин. Тепер йому потрібно наздогнати однокласників, щоб якісно виконувати вправи, вирішувати складні завдання.
   • ·         Старшокласник планує вступати до ВНЗ, тому треба якісна підготовка до зно. Це важливий крок, від якого залежить подальша доля підлітка. Репетитор з математики, який має великий досвід роботи допоможе дитині, щоб підготовка до зно мала очікувані результати.
   • ·         Необхідна гарна підготовка до іспитів з математики, майбутнього тестування, для участі в олімпіаді.

                Які переваги дає навчання з репетитором в нашому центрі?

   Щоб досягти успіхів, одного бажання та мотивації буває недостатньо. Потрібен розуміти предмет, використовувати матеріал, який не входить до шкільної програми, а допоможе розвинути здібності дитини.

   • Викладач математики, який має вагомий досвід роботи, буде займатися з усне індивідуально. Перший же пробний урок, який проведе репетитор з математики Київ, допоможе йому зрозуміти рівень знання дитини, наявність або відсутність прагнення до навчання. За підсумком, зробивши висновок репетитор призначить заняття в нашому центрі, який розташований в Києві по індивідуальній програмі.
   • Дитину очікують не нудні уроки, які відбивають усіляке бажання вчитися, а цікаві заняття. На уроках можна не лише слухати, що говорить репетитор з математики, а ставити питання, проявляти себе.
   • Часто математика не дається тоді, коли не має зацікавленості. Викладач математики з нашого центру зуміє пробудити в дитині інтерес.
   • Заняття в школі проводяться по зручному графіку, що не дозволить дитині пропускати звичайні уроки з математики, своєчасно виконувати домашні вправи, та при цьому не перенапружуватися.
   • Прийнятна вартість навчання з репетитором, в залежності від частоти відвідування занять.
   • Дитина буде легко засвоювати подальшу програму з математики в школі, навчиться вирішувати складні завдання, досягне не аби яких успіхів.
   • Репетитор з математики, який викладає в нашій школі у Києві навчить думати, розвине впевненість в собі.

   Якщо потрібен репетитор з математики за адекватною ціною у Києві, включаючи Осокорки, Позняки,

   Харківський, Лівий берег, Дарницький район, то звертайтеся до нас. Записатись на заняття можна онлайн на офіційному сайті або за телефоном +38 (097) 004 99 44. Навчальний центр знаходиться на Позняках в 5 хвилинах від станції метро.

   Для кого проводяться заняття?

   У нас працюють найкращі вчителі математики у Києві, які проводять заняття для школярів 6-11 класів.

   Особливості індивідуального заняття з математики

   Коли репетитор з математики та учень залишаються наодинці, проводять таким чином багато часу, виникає атмосфера довіри. Дитина не відволікається на інших учнів, не порівнює їх знання та досягнення зі своїми. В свою чергу вчитель з математики зосереджений на одному учні, може на доступній, зрозумілій мові пояснювати матеріал.

   Ви можете замовити індивідуальні уроки з математики в нашій школі, коли потрібно швидко та результативно провести підготовку до ЗНО, екзаменів або олімпіади. За годину, в яку може вкладатися одне заняття, учень зрозуміє тему, покращить успішність.

   Індивідуальні заняття також доречні коли учень почуваються некомфортно поруч з іншими дітьми. Репетитор з математики створить всі умови, щоб сором’язливий учень розкрився, перестав боятися відповідати.

   Заняття з математики в групах

   У кожній групі не так багато дітей, тому репетитори з математики в нашому центрі мають змогу сконцентрувати увагу на кожному учні, визначити пробіли в знаннях. Групові заняття проходять цікаво та продуктивно, в невимушеній атмосфері. Учні всі мають однаковий рівень знання, вивчають нові теми, повторюють та закріплюють пройдений матеріал. Ціль таких занять – поглиблення знань, освоєння шкільної програми, підготовка до зно або олімпіади.

   Онлайн заняття з математики в Києві

   Зручний формат заняття користується популярністю. Учень може комфортно та безпечно почуватися у себе вдома, отримуючи знання дистанційно в потрібному обсязі. Репетитор з математики веде заняття на платформі  Zoom або Skype шляхом демонстрації свого екрана. На уроках, які ведуть репетитори з математики, що мають великий досвід роботи, відбувається обговорення та рішення завдань, цікаве спілкування.

   Вартість навчання складає 4900 гривень за десять занять. Тривалість одного уроку становить 60 хвилин, а заняття проводяться 2 рази на тиждень.