Репетитор української мови та літератури

Наші репетитори, колишні випускники філологічних факультетів України та учасники і переможці всеукраїнських олімпіад пропонують:

 • Покращити граматичний аспект, розвивати живу українську мову
 • Поліпшити шкільну успішність з даних предметів
 • Підготуватися до складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)
 • Індивідуальне навчання:  1 студент та 1 викладач, або парне навчання: 2 студенти та викладач.

Навчання проходить в нашому центрі на Позняках або онлайн.

  Подготовка к ЗНО по английскому
  Преподаватель по украинскому языку и литературе

  Індивідуальні заняття з викладачем з української мови та літератури у найкоротші терміни заповнюють прогалини з усіх розділів мовознавства, а також викладач пояснює весь незрозумілий матеріал для школяра. Наші викладачі працюють також з російськомовними учнями, для яких українська мова є іноземною.

  Розклад і кількість занять адаптуються під особливості і побажань кожного учня. Заняття проходять 2 рази на тиждень в нашому центрі на Позняках або онлайн. Кожен урок триває 60 хвилин.

  Заняття ведуть викладачі медалісти і призери всеукраїнських олімпіад, випускники філологічних факультетів провідних ЗВО України.

  Вартість навчання залежить від обраної кількості занять.

  Старший викладач української мови та літератури

  Прохоренко Ольга
  Провідний викладач відділу з української мови та літератури в Навчальному Центрі Best Repetitor .

  Переможець всеукраїнських олімпіад з української мови 2017 – 2019 років. Викладацький досвід – 6 років.

  sm (10)

  Залишилися питання?
  Зв’яжіться з нами

   ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

   УКРАЇНСЬКА МОВА

   6 500 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   УКРАЇНСЬКА МОВА

   10 500 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   УКРАЇНСЬКА МОВА

   18 000 грн.

   Кількість занять на тиждень: 2 заняття

   Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

   Тривалість одного заняття: 60 хвилин

   Час занять: з 07:45 по 21:10

   Репетитор української мови Київ

   На будь якому етапі навчання можуть знадобитися заняття з репетитором української мови. Стандартної шкільної програми зазвичай буває недостатньо, щоб учень зміг підтягнути предмет. Напередодні складних іспитів, важливого тестування, або підготовки до зно з української мови, багато дітей вдаються до послуг  репетитора.

   Заняття з репетитором це не лише допомога дитині засвоїти матеріал, не відставати від програми. Репетитор української мови Київ здатен надихнути дитину на успіхи, розвинути в ній більш впевненості, відкрити здібності. Застосування репетиторства це вклад в майбутнє дитини, в розвиток її потенціалу.

   Тому батьки залучають спеціаліста, керуючись переважними факторами. Діти, з якими займається репетитор української мови Київ навчального центру Best Repetitor згодом демонструють фантастичні результати.

   •  Розвиток навичок читання та писання.
   • Засвоювання пройдених у школі тем, які не були зрозумілі, або їх пропустили з різних причин.
   • Пояснювання нинішніх тем, заповнення пробілів.
   • Розробка правил запам’ятовування інформації.
   • Підготовка до тестів, іспитів, до зно з української мови.
   • Дитина навчиться грамотно структурувати свої відповіді.
   • Розширення словникового запасу.

   Щоб уроки давали бажанні результати, а підготовка до зно з української мови допомогла дитині отримати високі бали, треба звертатися до фахівців, які мають досвід роботи. Такі професіонали працюють в нашому центрі. Вони щиро прагнуть, щоб учні мали великі досягнення, полюбили рідну мову, знали її, розуміли та поважали.

   Наші фахівці мають вищу філологічну освіту, неодноразово ставали медалістами, призерами олімпіад з української мови та літератури. В центрі Best Repetitor діє сучасна, розроблена програма, новітні методики. Навіть враховуючи завантаженість в школі, діти відвідують заняття з задоволенням. Їм комфортно та цікаво займатися, дізнаватися щось нове. Також пропонуємо вам курси англійської у Києві.

   Коли може знадобитися репетитор з української мови у Києві?

   Причиною залучення висококваліфікованих фахівців, що мають великий досвід роботи, є низька швидкість засвоювання матеріалу. Не зрозумівши одну чи декілька тем, надалі дитині буде складно самому впоратися з матеріалом. Виникає проблема, рішення якої полягає саме в репетиторстві.

   Відставання в програмі може не лише позначитися на погіршенні успішності з української мови. У дитини можуть розвинутися психологічні проблеми, вирішити які школа не здатна. Учень втрачає зацікавленість, стає байдужим та дратівливим. Кожний похід до школи може супроводжуватися поганим настроєм. Заняття з дитиною потребують індивідуального підходу, що звичайна школа дати не в змозі. Вірний вихід з непростої ситуації, це репетитор української мови Київ, який буде займатися з дитиною поза школою.

   Ще однією важливою причиною звернутися до спеціаліста, це підготовка до зно української мови в Києві, вступних іспитів, тестування, участі в олімпіаді. Багато ВНЗ, де для вступу потрібно набрати дуже високі бали. Не завжди в цьому випадку розум та успішність в навчанні допоможуть. Є ще такий фактор, як техніка здачі іспитів. Навчитися йому, працювати з текстами, вміти аналізувати інформацію, допоможе репетитор української мови Київ. Репетитор з української мови підкаже, яка література потрібна для ефективного результату, які підручними та вправи допоможуть якісно підготуватися.

   Вагомим аргументом на користь репетиторства, є гнучкість навчання, змога обирати найбільш прийнятний формат занять. Дитина може відвідувати групові уроки, займатися з викладачем наодинці, або віддати перевагу онлайн навчанню.

   Групові заняття з української мови та літератури

   На відміну від шкільних класів, де одночасно займаються десятки учнів, в групах, які веде репетитор української мови Київ, дітей не багато. Таким чином викладачу вистачає часу та сил, щоб приділити увагу кожному учню. Дитина буде відчувати себе комфортно в дружній атмосфері, де уроки проходять цікаво. Вона стане прагнути досягти успіхів, перестане боятися відповідати перед аудиторією. В групи підбирають учнів приблизно одного віку та по однаковому рівню знання.

   Вартість 10 індивідуальних занять з тривалістю уроку 60 хвилин становить 6 500 гривень. Однак на 20 і 40 занять діють приємні знижки. Ціна на 20 занять становить 10 500 гривень, а за 40 уроків – всього 18 000 гривень. Тривалість одного курсу (10 занять) становить 1,5 місяця.

   Місцезнаходження

   Наш центр знаходиться в ТЦ «Центрум» в 5 хвилинах від метро Позняки, що є відмінним місцем для транспортної розв’язки у будь-який район: Осокорки, Позняки, Харківський, Лівий берег, Дарницький район. Записатися на заняття можна за телефоном +38 (097) 004 99 44 або надіславши заявку через офіційний сайт.

   Індивідуальні заняття з української мови

   Якщо для школяра важливо вивчити предмет, досягти успіхів у навчанні, та зробити це за короткий термін, йому потрібен індивідуальний репетитор української мови Київ. Переваги такого формату в тому, що викладач цілком зосереджений на учні. Він зможе зрозуміти його слабкі та сильні сторони, рівень здібностей, й відштовхуючись від цього розробити конкретну методику навчання, яка підійде саме цій дитині.

   Навіть діти з важким характером, які не довіряють стороннім людям, відчувають себе легко та невимушено. Вони з задоволенням слухають матеріал, дають відповіді, спілкуються з викладачем грамотною українською мовою. Репетитор української мови Київ для персональних занять підійде учням, які готуються до вступних іспитів, до зно або тестування, та бажають підтягнути знання, опрацювати весь матеріал, який може знадобитися.

                 Онлайн навчання української мови та літератури

   Зручний дистанційний формат не потребує присутності учня в навчальному центрі. Дитина не витрачає час та кошти на дорогу. Онлайн заняття не мають обмежень за кількістю учнів, та місцю знаходження дитини. Вона може знаходитися вдома, або бути в іншому місті. Головне, щоб її нічого не відволікало від процесу навчання, яким керує репетитор української мови Київ.

   Якісний зв’язок під час уроку забезпечують сучасні платформи, такі як Zoom, Google Meet та інші. Комунікація проходить в навчальній кімнаті, та побудована на організованому учбовому процесі. Учень отримує інформацію, виконує вправи, має доступ до запису занять, разом з викладачем з української мови працює над помилками.

   Наши Репетиторы

   Наши преподаватели медалисты и призеры олимпиад, бывшие выпускники математических и филологических факультетов Украины

   Ганна Гурова
   Ведущий преподаватель отделения по математике

   Победитель всеукраинских олимпиад по математике. Учитель года 2018. Стаж преподавания 7 лет.

   Ольга Прохоренко
   Старший преподаватель по украинскому языку и литературе

   Победитель всеукраинских олимпиад по украинскому языку 2017 – 2019 г. 6 лет педагогического опыта.

   Валентина Синица
   Ведущий преподаватель-методист отделения по физике.

   Член-корреспондент НАН Украины. 6 лет опыта в Учебном Центре Best Repetitor.

   Ильдар Бах
   Ведущий преподаватель отделения по химии

   Ведущий преподаватель отделения по химии в Учебном Центре Best Repetitor. Преподаватель НТУУ КПИ. 5 лет педагогического опыта

   Steve Anders
   Преподаватель по английскому языку

   Сертификаты CELTA, IELTS, TESOL. Ведущий преподаватель-методист отделения по английскому языку в Учебном Центре Best Repetitor.

   Татьяна Рябошапка
   Старший преподаватель по истории Украины

   Победитель всеукраинских олимпиад по истории Украины 2018 – 2020 г. 5 лет педагогического опыта.