Як вирішувати завдання з математики і фізики? Які “пастки” бувають у тестах з англійської? На що звертати увагу при здачі ЗНО з української? Викладачі розповідають, як готують до головного іспиту країни в освітньому центрі Best Repetitor.
Чому до ЗНО потрібно готуватися?
Річні оцінки не завжди відображають реальний рівень знань. В основному в школі дають стандартну програму, не готуючи до успішної здачі ЗНО. Потрібно ж не тільки досконало володіти предметом, але і знати специфіку тестування. Як отримати реальні перспективи здати зовнішнє незалежне тестування? Тільки опрацьовуючи типові для цього іспиту завдання. Записавши свою дитину на курси підготовки до ЗНО з англійської, математики, фізики та української, ви автоматично збільшуєте шанси вступити в хороший університет.
8 принципів підготовки до ЗНО в центрі Best Repetitor
Як ми вчимо, на чому акцентуємо увагу, як будуємо програму занять – усе, що потрібно знати про підготовку до зовнішнього незалежного тестування в навчальному центрі на Позняках.
№1. Готуємо з вересня по травень
На опрацювання однієї теми в тестах йде близько 3 годин. Тому тим, хто записався на курси лише навесні, доведеться нелегко. Матеріал, пройдений в п’ятому класі, до одинадцятого забувається геть. Фізика і математика вимагають знань теорії і практичних навичок – усе це можна надолужити за 1-2 місяці. Іноземна мова не терпить довгих перерв, а українська – серйозних прогалин в правилах. Ми завжди радимо батькам записувати дитину на курси у вересні: так вона гарантовано пройде всі теми, уникне стресу і отримає більше шансів на успіх.
№2. Поєднуємо заняття індивідуально та у міні-групах
Яку форму навчання вибрати, залежить не тільки від ціни, а й від рівня знань дитини і від того, коли вона записалася на курси. Ми враховуємо всі нюанси і пропонуємо персональну схему занять. Наприклад, якщо рівень низький або до тестування залишилася пара місяців, найрезультативнішими будуть персональні уроки з репетитором. Також є варіант з поєднанням індивідуальних і групових занять.
№3. Вивчаємо на практиці формат іспиту
Тренування на минулорічних тестах – стандартний і найкращий спосіб допомогти учневі звикнути до формату ЗНО. Це дозволить йому не розгубитися на реальному іспиті.
№4. Виконуємо завдання на час
На все тестування дається 180 хвилин. Ми регулярно засікаємо час – це допомагає зрозуміти, скільки можна витратити на кожне питання. Буде прикро, якщо дитина недобере бали тільки через те, що їй не вистачило якихось 7-10 хвилин.
№5. Знаходимо “пастки” в тестах і усуваємо їх
Якщо питання на ДПА, по суті, висмикнуті з шкільних підручників, то завдання ЗНО не завжди стандартні. Тому ми не тільки готуємо по темах, а й вчимо, як відповідати на нетипові питання.
№6. Проходимо від простого до складного
Повторюємо предмети практично з перших класів, щоб залатати прогалини в знаннях. І тільки потім переходимо до більш складних і свіжих тем. Тільки так у дитини з’являється системне і повне уявлення про предмет.
№7. Ще раз повторюємо все перед іспитом
Останні кілька тижнів – виконання тестів і максимальне повторення пройденого з вересня. Найбільш напружений і відповідальний момент – кілька днів до ЗНО. Наполегливо вивчаємо все, що ні в якому разі не можна упустити на тесті.
№8. Робимо фінальне пробне тестування
Це дає можливість прикинути свої шанси на майбутній екзамен. А ще – морально підготуватися до тесту.
Скоро вересень. А це означає, що саме час записатися на курси і почати підготовку. Успішно пройдене ЗНО допоможе отримати дитині ту освіту, яка дає реальні перспективи. Приходьте у Best Repetitor, і ми порекомендуємо найбільш оптимальну форму навчання під ваші цілі.