До зовнішнього незалежного оцінювання залишилося менше півроку і кожен день наближає момент зустрічі з тестом і власними сумнівами. Покластися на внутрішній голос неможливо, тому що він вже зараз плутається у свідченнях, а при хвилюванні зовсім відмовиться від співпраці. До іспиту треба готуватися і навіть, якщо залишилося кілька місяців, у нас є для вас вихід – інтенсивний, прискорений курс підготовки індивідуально з викладачем. Ми систематизуємо те, що ви вже знаєте і допоможемо з напрацюванням нових тем. Ми допоможемо підготуватися до ЗНО з фізики.

З нами ви перестанете вирішувати завдання навмання і станете на гарантований шлях до правильної відповіді – за допомогою формул і вивчених законів. Саме вони лежать в основі всіх успішних оцінок, а ось інтуїцію і лотерейний підхід залишимо для інших перемог в житті.

Якщо ви самостійно вирішили вивчити потоки термінів, таблиць та формул, то скоріше за все помилитеся в базових і найпростіших. Так-так, закони підлості працюють, як і  фізичні –  це ми обов’язково врахуємо при підготовці.

Викладачі BestRepititor проходять спеціальні курси для підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання – вони знають нюанси і каверзи кожного типу завдань і вміють готувати до цього своїх учнів.

Перш, ніж вирішити задачу з фізики ми навчимо вас визначати саме ті розділи предмета, які вам знадобляться для її вирішення. Адже бувають комбіновані завдання, які передбачають знання різних розділів фізики, відповідних одиниць вимірювань величин й алгоритму пошуку відповіді.

При вивченні кожної нової теми ми будемо розмежовувати формули, величини, одиниці вимірювання і т.д.,  щоб в майбутньому все це не перетворилося в фізичну кашу в страшному сні абітурієнта.

Ще ми постараємося вас застерегти від поширеної помилки серед усіх абітурієнтів – вважати правильною ту відповідь, яка спала на думку відразу після прочитання простого завдання. Знайомо? Покусані лікті нам не потрібні й ми спробуємо їх зберегти в цілісності, якщо відпрацюємо методику проходження тесту. Ми приділимо увагу Вашому процесу прийняття рішень і вкажемо на прогалини в самому підході. Адже знати і довести знання – це не завжди одне і теж, пам’ятайте про це!

У підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання важлива регулярність і ретельність. BestRepititor пропонує вам заздалегідь обумовлений графік занять. Уроки можна відвідувати в офісі, який розташований за п’ять хвилин від метро або по skype. Заняття онлайн можна записати для повторного перегляду.

Швидкість і темп нам не завадять, ми не дозволимо їм захопити наш розум і перетворити підготовку з марафону в спринт. Незважаючи на терміни, ми будемо давати інформацію дозовано і поступово, розставляючи пріоритети. При цьому обов’язковою частиною програми є вирішення завдань з пройдених тем – для повного засвоєння і впевненого самостійного плавання у засвоєному матеріалі.

 

Коли до іспиту залишається кілька місяців, головне вимкнути паніку і включити план дій – наші викладачі допоможуть вам не тільки у розгляді тем, а й з графіком самостійної підготовки до ЗНО з фізики. У таких ситуаціях не вистачає стусана за прогуляні години домашньої підготовки та наші наставники його для вас приберегли. Не дякуйте!