Якщо Ви помахали рукою “історії України” і зробили вибір на користь “математики” – це зовсім не означає, що сміливість і завзятість Богдана Хмельницького або стратегія виживання в часи переворотів вам не знадобляться. Якраз навпаки! Коли до тесту залишилися лічені тижні – саме час дати дорогу всім своїм можливостям і вмінням. Команда BestRepititor допоможе вам підтягнути знання в короткі терміни і підготуватися до ЗНО з математики.

 

Обережно: старі граблі

Одна з найпоширеніших помилок в іспиті з математики – неуважне прочитання умови задачі. Так-так, багато хто думає, що зрозуміли суть питання за типовим початком завдання або варіантами відповіді до нього. Тому при коротких термінах до іспиту, ми в першу чергу навчимо вас не провалити те, що вже знаєте.

Часто абітурієнти люблять називати пастками те, що насправді таким не є – досить забетонувати в своїй пам’яті області допустимих значень для логарифмів, дробів і коренів. Важливо навчитися не втрачати мінус і перевіряти свою відповідь, навіть якщо вона очевидна.

З нами ви навчитеся розраховувати час на виконання завдань і на їх перевірку, наставники BestRepititor відкриють вам ваші слабкі сторони в цьому питанні та навчать витрачати менше часу там, де це можливо.

Репетитор – не чарівник

Потрібно розуміти, що за кілька місяців до тесту навіть інтенсивна підготовка не гарантує ідеального результату. Важливо спочатку визначитися з завданнями – наші репетитори допоможуть перетворити ваш непрохідний бал в прохідній, невисокий – у високий, але довести до автоматизму рішення задач по всіх темах – казкова мрія.

Хороша новина в тому, що наставники BestRepititor допоможуть вам освоїти максимальну кількість інформації, яка знадобитися у більшості завдань. Заняття з репетитором дозволять вибрати найпростіший метод вивчення предмета.

Усі вчителі освітнього центру проходять спеціальні курси з підготовки учнів до ЗНО з математики, вони досконало знають специфіку тестів минулих років і зміни в поточному року. Це дозволяє їм ефективно підбирати програму вашої підготовки з урахуванням усіх нюансів від Міністерства освіти і науки України.

 

Психологія ЗНО

Досвід наших наставників доводить, що обіцяти собі не нервувати під час тесту – це недостатня психологічна підготовка. Адже нерви не піддаються контролю, навіть якщо вагомих причин для переживань немає. Ми навчимо вас заздалегідь впоратися собою протягом 3 годин іспиту. Для цього мало заспокоїтися, ми будемо тренуватися мобілізуватися, щоб швидко і правильно відкидати неправильні варіанти відповіді, проходити кожен тип завдання по заздалегідь обраній під вас техніці.

 

Заняття в BestRepititor проходять в офісі за п’ять хвилин від метро. Також вчителі готові працювати з вами по skype, уроки можна записати для подальшого повторення. Графік інтенсивної підготовки ви складаєте разом з наставником – головними показниками будуть рівень ваших реальних знань і часу до тесту. Будьте готові приділяти багато часу домашньому завданню  – адже хороша оцінка потрібна не тільки вам, їй буде рада і команда BestRepititor!