58 завдань за 180 хвилин: аргументи та тези, пунктуація і стилістика, тести і творчість – усе це потрібно поєднати в один високий бал! До зовнішнього незалежного оцінювання з української мови залишаються лічені тижні й викладачі BestRepititor допоможуть вам підготуватися до іспиту ефективно та цікаво. Ми ловимо вас на тому рівні, де ви є, визначаємо межі можливого і неможливого, а потім набираємо швидкість по запам’ятовуванню і тренуванню виконання завдань. Політ буде турбулентним, але з успішною посадкою і новою злітною смугою до студентського життя.

Вибрати правильну відповідь

Ключем до гарної оцінки за тестові завдання стане принцип “згадати добре забуте старе”, а в нашому випадку це “старе” ми повторимо заздалегідь. Оскільки часу у нас небагато, а обсяг інформації перевищує межі можливого – ми збережемо вам життя і виберемо найвигіднішу стратегію в даному випадку – будемо вчити ті теми, які в тестах зустрічаються найчастіше – синтаксис, побудова речень і аналіз тексту. Таким чином ми охопимо максимальну кількість питань, де ви зможете дати правильну відповідь.

Також ми будемо тренуватися складати логічні пари – те, чого вимагає друга обов’язкова частина зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому типі завдань важливо зловити психологічну хвилю – уважно вивчати всі варіанти і сумніватися в очевидному. Наші викладачі допоможуть запобігти подібним помилкам на підготовчому етапі.

Власне висловлення: набрати 20 балів

Твір “від душі” без структури та обов’язкових елементів не гарантує отримання високого бала, точно так само як і сухий “правильний” текст. Місія викладачів BestRepititor навчити абітурієнтів виконувати цю частину іспиту так, щоб набрати максимальну кількість балів на  ЗНО з української.

Навчити формулювати тезу, підбирати аргументи, знаходити приклади з мистецтва, наводити історичні факти і вміло вводити випадок з життя – усе це в програмі підготовки, оскільки оцінюється по-окремо. Наші вчителі знають нюанси шкали оцінки – вони проходили спеціальні курси з підготовки до ЗНО і вчилися готувати майбутніх студентів до типових завдань. Вони стежать за результатами і кейсами минулих років. З їх допомогою ваші твори будуть наповнені потрібними компонентами – послідовністю, логічністю, висновками.

Ми навчимося відрізняти грубі та негрубі помилки, закцентуємо увагу на найбільш поширених провалах в текстах і постараємося вберегти вас від банальних мінусів.

Література: хто з ким, про що і коли

Непрочитані твори ми за вас не прочитаємо, а ось підказати, що можна наздогнати в скороченій версії, а де краще не економити час – з радістю. Наші наставники допоможуть вам систематизувати знання і заздалегідь визначити всі правильні відповіді про структуру, композицію, персонажів, головні конфлікти і розв’язки творів. Ми запропонуємо вам зручні для запам’ятовування методи і допоможемо розподілити час для самостійного вивчення цієї частини іспиту.

 

За короткі терміни охопити потрібний обсяг інформації можливо тільки при індивідуальному графіку роботи. Викладачі працюють в офісі за п’ять хвилин  від метро або по skype з можливістю запису уроку для повторення. Ми тримаємо за вас кулаки і з азартом футбольних фанатів підтримаємо вас в складний період підготовки!